(ویدئو) مصاحبه جالب احسان علیخانی با جومونگ

(ویدئو) مصاحبه جالب احسان علیخانی با جومونگ

سونگ ایل گوک بازیگر نقش جومونگ در مصاحبه با احسان علیخانی در برنامه ماه عسل، به سوالاتی در باره سن و سال اش، علت جوان ماندن اش، بلندی قدش، تاریخ ایران، دلیل محبوبیت سریال جومونگ در ایران، نقش مورد علاقه اش در سریال جومونگ و... پاسخ می‌دهد.
کد خبر: ۱۱۰۵۸۳
بازدید : ۷۰۴۴
۲۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۱

فرادید| اواخر دهه هشتاد بود که پس از انتشار سریال جومونگ از شبکه سه، سونگ ایل گوک بازیگر نقش جومونگ به ایران آمد. او در طول سفرش با احسان علیخانی در برنامه ماه عسل گفتگویی داشت که حالا ویدیوی این مصاحبه دوباره مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

به گزارش فرادید، سونگ ایل گوک بازیگر نقش جومونگ در گفتگو با احسان علیخانی در برنامه ماه عسل، به سوالاتی در باره سن و سال اش، جوان ماندن اش، قدش، تاریخ ایران، دلیل محبوبیت سریال جومونگ در ایران، نقش مورد علاقه اش در سریال جومونگ و... پاسخ می‌دهد.

اولین بار سال ۸۷ بود که سریال افسانه جومونگ از تلویزیون پخش شد و با استقبال گسترده مردم مواجه شد. از آن سال تاکنون، بار‌ها این سریال از شبکه‌های مختلف تلویزیون پخش شده است. هر بار هم پس از پایان بازپخش سریال جومونگ، مصاحبه احسان علیخانی با او میان کاربران دست به دست می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه