هواشناسی ایران، امروز ۲۶ شهریور ماه ۱۴۰۱

هواشناسی ایران، امروز ۲۶ شهریور ماه ۱۴۰۱

بر اسا هشدار‌های سازمان هواشناسی ایران امروز ۲۶ شهریور ماه در ارتفاعات استان‌های گیلان و مازندران بارش پراکنده دور از انتظار نیست.
کد خبر: ۱۱۰۶۱۴
بازدید : ۱۲۷
۲۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹

فرادید| با توجه به تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی ایران امروز ۲۶ شهرویرو ماه و طی پنج روز آینده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در شمال و شرق هرمزگان و ارتفاعات کرمان رشد ابر‌های همرفتی، رگبار و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و گاهی گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

طی دو روز آینده در ارتفاعات استان‌های گیلان و مازندران بارش پراکنده دور از انتظار نیست.

به گزارش فراید و به نقل از سازمان هواشناسی ایران؛ امروز در ارتفاعات خراسان شمالی بارش پراکنده پیش بینی می‌شود. همچنین بعدازظهر سه‌شنبه و چهارشنبه (۲۹ و ۳۰ شهریورماه) در ارتفاعات زاگرس مرکزی رگبار، رعدوبرق ووزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

امروز و فردا در منطقه زابل و برخی نقاط استان‌های خوزستان، ایلام و کرمانشاه وزش باد شدید گاهی گردوخاک پیش‌بینی می‌شود. خلیج فارس امروز مواج است.

آسمان تهران فردا کمی ابری و در بعضی ساعات وزش باد با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۳۱ درجه سانتیگراد و طی دوشنبه صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۳۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی امروز و فردا اهواز با دمای ۴۲ و ۴۳ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و شهرکرد با دمای ۴ و ۵ درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان کشور هستند.

هواشناسی ایران

برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه