(ویدئو) حمله ناکام مرد شرور به قهرمان رزمی‌کار جهان

(ویدئو) حمله ناکام مرد شرور به قهرمان رزمی‌کار جهان

نتیجه حمله مرد شرور کار کاملا عکس از آب درمی‌آید، زیرا نوجوانی که مورد حمله قرار گرفته قهرمان نوجوانان جهان در حوزه هنر‌های رزمی است.
کد خبر: ۱۱۰۶۶۳
بازدید : ۴۹۲
۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸

در ویدیویی که به تازگی منتشر شده فرد شروری را می‌بینیم که به یک پسر ۱۶ ساله حمله می‌کند، اما نتیجه این کار کاملا عکس از آب درمی‌آید، زیرا نوجوانی که مورد حمله قرار گرفته قهرمان نوجوانان جهان در حوزه هنر‌های رزمی است.

استوارت بریگز ۳۵ ساله اعتراف کرد که در گیسبورو یورکشایر شمالی به الکس ویلیامز دانش آموز که حالا ۱۷ سال دارد در زمان ناهار حمله کرده است. او روز جمعه با حضور در دادگاه به خاطر وارد کردن صدمات شدید بدنی به الکس که موجب شد شش بخیه بخورد مجرم شناخته شد.

رزمی‌کار قهرمان جهان
این فرد مهاجم که گوش پسر نوجوان را گاز گرفت و تکه‌ای از آن را کند، ابتدا به او حمله کرد و فریاد زد: «می‌خوام سرت رو له کنم. می‌خوام توی کوچه با چاقو بزنمت.». اما چیزی که بریگز متوجه نشد این بود که این پسر، چندین بار قهرمان جهان جوجیتسوی برزیلی در رده نوجوانان شده است.

تصاویر ویدیویی لحظه‌ای را نشان می‌دهند که بریگز به این نوجوان ورزشکار که با دوستش روی نیمکتی در خیابان نشسته نزدیک می‌شود. بریگز سعی می‌کند او را بگیرد، اما فیلم‌های ثبت شده لحظه خارق العاده‌ای را ثبت کرده‌اند که الکس به حالت دفاعی می‌رود و مردی را که بیش از دو برابرش سن دارد بلند کرده و واژگون می‌کند تا مانعش شود.

رزمی‌کار قهرمان جهان
زمانی که الکس تلاش می‌کند از موقعیت دور شود، جوان شرور می‌تواند برای مدت کوتاهی جان به در ببرد، اما باز به نوجوان ۱۶ ساله برمی‌گردد.

زمانی که این دو روبه‌روی هم قرار می‌گیرند الکس بعضی از وسایل شخصی‌اش را از جیب‌هایش بیرون می‌آورد و عده‌ای در حال تماشای این صحنه‌ها هستند. این دو روی زمین با هم درگیر می‌شوند و مردی به آن‌ها نزدیک می‌شود تا از هم جدایشان کند.

الکس بعدا در مصاحبه‌ای گفت: «وقتی به من نزدیک می‌شد باید از خودم دفاع می‌کردم. زمانی که دعوایی صورت می‌گیرد باید بین فرار و مبارزه یکی را انتخاب کنید و من دومی را انتخاب کردم.»

او گفت: «مشخص است که نگران بودم چاقو داشته باشد، چون تهدیدم کرده بود. اما در چنین موقعیت‌هایی بحث از خطر جستن است و خوشبختانه من برایش آماده بودم.»

او در توضیح حرکت خارق العاده اش گفت: «من در وضعیتِ نشسته بودم و این حرکت به‌طور ذاتی از سوی من اجرا شد، چون در تمرینات هزار بار آن را انجام داده بودم. هدف اصلی‌ام این بود که بدون خطر از این موقعیت تنش زدایی کنم.»

منبع: روزیاتو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه