(عکس) ماجرای دیدار دوباره جرارد پیکه و شکیرا بعد از جدایی

(عکس) ماجرای دیدار دوباره جرارد پیکه و شکیرا بعد از جدایی

جرارد پیکه و شکیرا پنج‌شنبه گذشته دیداری با وکلای خود پس از جدایی اخیرشان داشتند تا در خصوص حضانت دو فرزند خود یعنی میلان و ساشا صحبت کنند. پس از پایان این جلسه پیکه و شکیرا به صورت جداگانه از ساختمان این شرکت خارج شدند.
کد خبر: ۱۱۰۷۱۵
بازدید : ۲۸۵
۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۷

جرارد پیکه و شکیرا که این روز‌ها مشغول کار‌های طلاق هستند راهی یک شرکت حقوقی مشهور در بارسلونا شدند. این دو نفر پنج‌شنبه گذشته ملاقاتی با وکلای خود داشتند تا در خصوص جدایی و بحث حضانت دو فرزند خود یعنی میلان و ساشا صحبت کنند. پس از پایان این جلسه پیکه و شکیرا به صورت جداگانه از ساختمان این شرکت خارج شدند.

دیدار دوباره پیکه و شکیرا
یکی از مسائل مهمی بین این دو نفر باید حل شود بحث زندگی شکیرا در میامی است. شکیرا ۴۵ ساله و پیکه ۳۵ ساله وکلای طلاق برجسته کشور اسپانیا، پیلار مانه و رامون تامبوررو را استخدام کرده اند تا راه حلی برای این مشکل پیدا کنند. پیکه قبلاً در ژوئن مانع از سفر دوماهه شکیرا و فرزندان به فلوریدا شده بود.

با این حال، چند هفته بعد شکیرا در کنار پسرانش در حال رسیدن به فرودگاه بین المللی میامی دیده شد. در حال حاضر گفته می‌شود این مانع حل شده و طرفین در این خصوص به توافق رسیده‌اند. این زوج در ماه ژوئن از هم جدا شدند و خواننده کلمبیایی با انتشار بیانیه‌ای جدایی را تایید کرد.

برچسب ها: شکیرا جرارد پیکه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه