قیمت چری تیگو ۸ پرو در بازار و کارخانه چقدر است؟

تفاوت قیمت کارخانه و بازار چری تیگو ۸ پرو خیلی زیاد نیست و به ۵۵ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان می‌رسد. این کراس اوور در بازار یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون فروخته می‌شود. اما در حال حاضر مدیران خودرو، فونیکس تیگو ۸ پرو را به قیمت یک میلیارد و ۷۹۴ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان به خریداران تحویل می‌دهد.
کد خبر: ۱۱۰۷۳۴
بازدید : ۱۴۶۶
۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۸

فرادید| قیمت فونیکس تیگو ۸ پرو بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته با قیمت یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش شد. این عدم تغییر البته حدود سه هفته است که تداوم داشته است. اما در ابتدای شهریور ماه این شاسی بلند چینی یک میلیارد و ۸۶۰ میلیون تومان فروخته می‌شد.

به گزارش فرادید، فونیکس تیگو ۸ پرو  ۳۱ روز قبل نیز با قیمت یک میلیارد و ۸۸۰ میلیون تومان میان خریداران و فروشندگان دست به دست می‌شد. اما حالا پس از گذشت یک ماه با افت قیمت ۳۰ میلیون تومانی مواجه شده است.

نکته قابل توجه در مورد قیمت فونیکس تیگو ۸ پرو این است که ۶ ماه قبل و در ابتدای سال این خودرو یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان قیمت داشت که در مقایسه با روز جاری بدون تغییر باقی مانده است.

البته در طول ۱۸۳ روز اخیر قیمت این کراس اوور چینی فراز و نشیب‌های زیادی داشته است. در این مدت فونیکس تیگو ۸ پرو  سقف قیمتی یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان را به ثبت رسانده است. کف قیمت این خودرو نیز در ۲۱  خرداد ماه ثبت شده است. در این تاریخ فونیکس تیگو ۸ پرو یک میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شد که ۱۴ میلیون تومان از قیمت کارخانه هم کمتر بود.

قیمت چری تیگو ۸ پرو در بازار و کارخانه چقدر است؟

قیمت جهانی تیگو ۸ پرو و قیمت عجیب کارخانه در ایران!

در حال حاضر مدیران خودرو، فونیکس تیگو ۸ پرو را به قیمت یک میلیارد و ۷۹۴ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان به خریداران تحویل می‌دهد. این در حالی است که قیمت نسخه فول آپشن این کراس اوور در بازار‌های جهانی ۲۲ هزار و ۷۸۲ دلار است. حالا این عدد را در دلار ۳۱ هزار تومانی ضرب کنید، بعد می‌بینید که قیمت نهایی این خودرو به پول ما در بازار‌های جهانی ۷۰۶ میلیون تومان تمام می‌شود.

نسخه پایه تیگو ۸ پرو نیز با قیمت ۱۷ هزار و ۸۰۰ دلار فروخته می‌شود که معادل ۵۵۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار

پیشنهاد ویژه