bato-adv

شایعه‌سازی عجیب با طرح ازدواج علی دایی و دنیز دایی در یک روز!

در شایعه‌ای دیگر هم این سایت‌ها و رسانه‌های داخلی به استناد یک تصویر قدیمی مدعی ازدواج علی دایی شده اند. تصویری که مربوط به مراسم عروسی یکی از اقوام نزدیک علی دایی است.
کد خبر: ۱۱۰۹۳۵
بازدید : ۱۷۰۷
۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۵

فرادید| انتشار شایعه در مورد زندگی علی دایی مسئله تازه‌ای نیست. اما این بار برخی سایت‌ها و رسانه‌های داخلی در یک روز برای او و دختر نوجوان اش شایعه ازدواج شان را منتشر کرده اند. آن‌ها در ادعایی عجیب و دروغین گفته اند که امیر امارات از دنیز دایی خواستگاری کرده است.

به گزارش فرادید، در شایعه‌ای دیگر هم این سایت‌ها و رسانه‌های داخلی به استناد یک تصویر قدیمی مدعی ازدواج علی دایی شده اند. تصویری که مربوط به مراسم عروسی یکی از اقوام نزدیک علی دایی است.

اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که هر دو شایعه صحت ندارد و همچون گذشته بر پایه و اساس دروغ مطرح شده است.  

در این میان علی دایی نیز به این شایعه سازی‌ها واکنشی نشان نداده است. اما طرفداران اسطوره فوتبال ایران در شبکه‌های اجتماعی به این اقدام برخی سایت‌ها و رسانه‌های داخلی تاخته اند و از علی دایی خواسته اند که علیه آن‌ها اقدام حقوقی انجام دهد.  

یک کاربر در این رابطه در توییتر نوشته است که آقای دایی باید از فیک نیوز‌ها شکایت کند، تا دست از این رفتار‌های کودکانه بردارند. هر چند بعید است که رفتار فیک نیوز به این راحتی‌ها تغییر کند.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv