قیمت بیت کوین امروز ۵ مهرماه ۱۴۰۱

قیمت بیت کوین امروز ۵ مهرماه با ۵.۴۳ درصد افزایش نرخ به ۱۹,۸۸۳ دلار معادل ۶۳۹,۱۸۳,۴۱۰ تومان رسید.
کد خبر: ۱۱۱۰۲۴
بازدید : ۴۰۳
۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۷

فرادید| بیت کوین توانست بار دیگر وارد کانال ۱۹ هزار دلار شود. امروز ۵ مهرماه قیمت بیت کوین با افزایش ۵.۴۳ درصد به ۱۹,۸۸۳ دلار معادل ۶۳۹,۱۸۳,۴۱۰ تومان رسید.

لبته شاخص ترس و طمع بیت کوین که روزی یک بار به روز رسانی می‌شود هم اکنون عدد ۲۱ را نشان می‌دهد که بیانگر وجود ترس در بازار است. اما فعلا آن ترس شدیدی که چند روز قبل به بازار تزریق شده بود فروکش کرده و معامله گران با خیالی آسوده‌تر دست به معامله می‌زنند.

به گزارش فرادید؛ ارزش معاملات بیت کوین طی شبانه روز گذشته بیش از ۳۳ میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن نیز ۳۶۶ میلیارد دلار است. بیت کوین در مقیاس هفتگی رشد بیش از ۲.۵ درصد داشته است.

کونا گوئل و سامی کساب از مساری در مورد وضعیت بیت‌کوین طی سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ گزارش کردند که نوسانات در سه ماهه سوم به تدریج کاهش یافته است و میانگین نوسانات ۳۰ روزه برای ماه آگوست ۶۰ درصد در مقایسه با بیش از ۸۰ درصد ماه ژوئن بود.

تحلیلگران افزودند که نوسانات کمتر برای بزرگترین ارز دیجیتال جهان بر اساس ارزش بازار، باعث شد که بازار ارز‌های دیجیتال گسترده‌تر، نقدینگی بسیار کمتری را در طول دوره ثبت کند. به عنوان مثال، مجموع نقدینگی‌های طولانی‌مدت در ماه آگوست به پنج میلیارد دلار رسید که بیش از ۵۰ درصد از ۱۰.۸ میلیارد دلار ثبت شده در ژوئن کاهش داشت.

به‌طور کلی، سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ شاهد این مورد بوده است که بیت‌کوین به‌طور اساسی دو موقعیت کلیدی خود را (به عنوان محافظ تورم و دارایی ذخیره ارزش) در بحبوحه سقوط بازار نزولی از دست داده است که باعث کاهش بیش از ۷۲ درصدی از رکورد‌های بی‌سابقه در سال ۲۰۲۱ شد.

قیمت بیت کوین

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه