قیمت بیت کوین و اتریوم امروز ۹ مهرماه ۱۴۰۱

قیمت بیت کوین امروز ۹ مهرماه با ۰.۴۸ درصد کاهش نرخ به ۱۹۴۰۷ دلار معادل ۶۲۹۳۴۲۴۹۳ تومان رسید.
کد خبر: ۱۱۱۱۳۸
بازدید : ۲۵۰
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۰۶:۴۴

فرادید| نوسانات قیمت بیت کوین در کانال ۱۹ هزاردلار ادامه دارد. امروز ۹ مهرماه قیمت بیت کوین با کاهش ۰.۴۸ درصد به ۱۹۴۰۷ دلار معادل ۶۲۹۳۴۲۴۹۳ تومان رسید.

عملکرد ضعیف بیت‌کوین با نزول بازار گسترده‌تر ارز‌های دیجیتال همزمان شد و کل بازار کریپتو نیز طی ۲۴ ساعت بیش از پنج درصد کاهش ثبت کرد.

بیت‌کوین در اوایل این هفته پس از عملکرد خوب به مرز ۲۰ هزار دلار رسید. با این حال، خرس‌ها دوباره کنترل بازار را به دست گرفتند.

بیت‌کوین در هفته‌های اخیر توانسته بالای ۱۸ هزار دلار بماند و گاو‌ها می‌توانند در کوتاه‌مدت بالاتر از این قیمت را حمایت کنند. گاو‌ها همچنین می‌توانند قبل از پایان هفته، کنترل بازار را دوباره به دست بگیرند و بیت‌کوین را بار دیگر به سمت سطح روانی ۲۰ هزار دلاری سوق دهند.

حرکت صعودی قیمت بالاتر از سطوح مقاومت ۱۹۵۰۰ دلاری و ۱۹۶۰۰ دلاری ممکن است جرقه افزایش تازه‌ای در بازار رمزارز به همراه داشته باشد. بالای سطح ۱۹۶۰۰ دلار ممکن است قیمت را به ۲۰۰۰۰ دلار برساند. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۰۵۰۰ دلار قرار دارد که بالاتر از آن قیمت می‌تواند به منطقه ۲۱۲۰۰ دلار بازگردد.

از جنبه منفی، حمایت اولیه قیمت نزدیک به سطح ۱۹۲۶۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۰ ساعته قرار دارد. حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۱۹۰۰۰ دلاری است که در زیر آن قیمت می‌تواند به سطح ۱۸۵۰۰ دلار کاهش یابد.

قیمت اتریوم نیز افزایش جدیدی را آغاز کرد و توانست از سطح ۱۳۰۰ دلار عبور کند. حتی بالاتر از سطح ۱۳۲۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۵۰ ساعته قرار گرفت.

در روند صعودی، دومین رمزارز برتر بازار با مقاومت نزدیک به سطح ۱۳۴۰ دلار و الگوی مثلث در نمودار ساعتی مواجه است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۱۳۵۰ دلار قرار دارد که بالاتر از آن قیمت می‌تواند سطح مقاومتی ۱۴۰۰ دلار را امتحان کند.

از جنبه نزولی، حمایت اولیه نزدیک به سطح ۱۳۱۵ دلار است. حمایت اصلی بعدی در ۱۳۰۰ دلار قرار دارد که کمتر از آن قیمت می‌تواند به ۱۲۵۵ دلار کاهش یابد.

قیمت بیت کوین

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه