سرنوشت پرونده فرار مرگبار 2 دختر نوجوان از طبقه چهارم

پرونده ٢ دختر نوجوانی که با گره زدن ملحفه‌ها و پتوها به نرده‌های پنجره اتاق خواب تصمیم داشتند خود را از طبقه چهارم به پایین برسانند تا به قرار دوستانه‌شان برسند، روز گذشته در شعبه هشتم بازپرسی دادسرای جنایی مهر مختومه خورد.
کد خبر: ۱۱۱۲۲
بازدید : ۶۸۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۶
عکس/ سرنوشت پرونده فرار مرگبار 2 دختر نوجوان و سقوط از طبقه چهارم ساختمان
پرونده ٢ دختر نوجوانی که با گره زدن ملحفه‌ها و پتوها به نرده‌های پنجره اتاق خواب تصمیم داشتند خود را از طبقه چهارم به پایین برسانند تا به قرار دوستانه‌شان برسند، روز گذشته در شعبه هشتم بازپرسی دادسرای جنایی مهر مختومه خورد.

به گزارش شهروند، وقتي قاضي ايلخاني، بازپرس ويژه قتل تهران همراه تيمي از ماموران در محل حاضر شدند، معلوم شد كه قربانيان ٢دختر ١٧ساله هستند كه با استفاده از طنابي كه از ملحفه و پتو ساخته بودند قصد فرار از طبقه چهارم آپارتمان را داشتند كه سقوط كردند و جان باختند.

پدر يكي از قربانيان كه از اين حادثه شوكه شده بود، در تحقيقات گفت: دخترم و دوستش امروز قصد داشتند با ٢نفر از دوستانشان براي تفريح بيرون بروند اما من با رفتنشان مخالفت كردم. پس از آن دخترم و دوستش به داخل اتاق رفتند و در را بستند. به خيال اين‌كه آنها داخل اتاق هستند درحال انجام كارهايم بودم كه همسايه‌مان زنگ خانه‌مان را زد.

وقتي در را باز كردم، وحشت‌زده گفت كه دخترم داخل حياط افتاده است. خيلي تعجب كردم و به سمت اتاق دخترم رفتم اما در قفل بود. هر چه صدايش زدم، جواب نمي‌داد. در را شكستم و وارد آن‌جا شدم كه يك دفعه ديدم پنجره اتاق او باز است و هر دو سقوط كرده‌اند. آنها وقتي داخل اتاق رفته بودند با استفاده از ملحفه و پتو طناب درست كرده و قصد داشتند با آن از پنجره طبقه چهارم خودشان را به حياط برسانند كه اين اتفاق افتاد.

این درحالی بود که مادر فرناز ١٧ساله با مراجعه به دادسرای جنایی پایتخت از خانواده دوست دخترش شکایت کرد و به بازپرس پرونده گفت: «عصر روز حادثه سر کار بودم که فرناز با من تماس گرفت و گفت قصد دارد به خانه دوستش برود. مخالفت کردم؛ اما دوستش که از او ٢‌ سال کوچک‌تر بود تلفن را از او گرفت و اصرار کرد و گفت: «خاله اجازه بده بیاد خانه ما، جایی نمیریم، خانواده‌ام هم هستن.»

فرناز به حرفم گوش نداد و با او رفت. نمی‌دانستم بعد از این حادثه با خبر مرگ دخترم روبه‌رو می‌شوم. من از این خانواده شکایت دارم که دخترم را از شهریار به خانه‌شان دعوت کرده‌اند و بعد در را روی او قفل کردند و باعث شدند این حادثه مرگبار برای دختر نوجوانم رخ دهد.»

تحقیقات برای روشن شدن زوایای مبهم پرونده ادامه داشت تا این‌که بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران شکایت خانواده دختر ١٧ ساله را وارد ندانست و پرونده را مختومه اعلام کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین