ترفند جدید مخابرات برای گران کردن تلفن ثابت چیست؟

شرکت مخابرات اقدام به فعال کردن خدماتی برای همه مشترکان، بدون استعلام از صاحبان خط کرده که بر اساس آن هزینه قبض آن‌ها حداقل بیست هزار تومان افزایش یافته است.
کد خبر: ۱۱۱۲۶۰
بازدید : ۳۴۸۵
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۴

مشترکان تلفن ثابت در شهریور ماه با افزایش عجیب قبض‌های تلفن ثابت روبرو شدند.

شرکت مخابرات اقدام به فعال کردن خدماتی برای همه مشترکان، بدون استعلام از صاحبان خط کرده که بر اساس آان هزینه قبض آن‌ها حداقل بیست هزار تومان افزایش یافته است.

این بیست هزار تومان که در قبوض تحت عنوان خدمات مکالمه صوتی لحاظ شده است، حتی برای خطوط ثابتی که مکالمه از آن صورت نمی‌گیرد، لحاظ شده است. پیش از این شرکت مخابرات اعلام کرده بود که مشترکان تهرانی از ابتدای شهریور با توجه به مصوبه ستاد تنظیم بازار و براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررارت مبنی بر دستورالعمل هزینه ماهانه خدمات مکالمه صوتی مشترکان تلفن ثابت، می‌توانند با پرداخت ۲۰ هزار تومان هزینه ماهانه خدمات مکالمات صوتی، ۴۴۴۴ دقیقه مکالمه رایگان درون شهری یا به همان میزان مکالمات بین شهری و همراه دریافت کنند.

این در حالی است که این خدمات برای تمام تهرانی‌ها فعال شده و خطوطی که کارکردی ندارند نیز با افزایش هزینه قبض مواجه شده‌اند. به طور مثال هزینه قبضی که در مرداد ماه، ۷۸۰۰ تومان بوده است در شهریور ۲۴ هزار و ۱۰۰ تومان شده است که رشدی بیش از سه برابر را نشان می‌دهد.

بسیاری از شهروندان از فعال شدن این خدمت بر روی خطوط تلفن ثابت خود بدون استعلام از آن‌ها گلایه داشته و طی تماسی شکایت خود را نسبت به این موضوع اعلام کردند.

نظرات بینندگان
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۲
0
0
من به بازرسی مخابرات شکایت کردم و انها به همین مصوبه استناد کردن که جواب من برای اونها تو سایت شرکت مخابرات این متن بود : دزدی تو روز روشن
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه