ممنوع التصویری الهام چرخنده در تلویزیون صحت دارد؟

ماجرا از این قرار است که الهام چرخنده ۲۴ روز قبل مهمان تلویزیون بود تا در برنامه «نشان ارادت» ویژه اربعین شرکت کند. علاوه بر او نام مهدی فقیه، کاظم احمدزاده، عمار تفتی، اکبر رحمتی به عنوان دیگر مهمانان این برنامه اعلام شده بود.
کد خبر: ۱۱۱۲۹۲
بازدید : ۱۸۷۸
۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۸

فرادید| عدم پخش برنامه ضبط شده الهام چرخنده از تلویزیون باعث شده است تا برخی رسانه‌های داخلی مدعی ممنوع التصویری او شوند. ادعایی که هر چند هنوز تلویزیون به آن پاسخی نداده، اما بعید به نظر می‌رسد که صداوسیما چنین تصمیمی داشته باشد.

به گزارش فرادید، ماجرا از این قرار است که الهام چرخنده ۲۴ روز قبل مهمان تلویزیون بود تا در برنامه «نشان ارادت» ویژه اربعین شرکت کند. علاوه بر او نام مهدی فقیه، کاظم احمدزاده، عمار تفتی، اکبر رحمتی به عنوان دیگر مهمانان این برنامه اعلام شده بود.

اما در طول هفته‌های اخیر برنامه تمامی این چهره‌ها که ویژه اربیعین بود تمام شد و همگی از شبکه دو سیما پخش شدند و خبری از پخش گفتگوی الهام چرخنده در برنامه نشان ارادت نشد. این موضوع باعث شده تا برخی ادعا کنند، صداوسیما الهام چرخنده را ممنوع التصویر کرده است.

در این میان برخی فعالان رسانه‌ای مدعی اند که تلویزیون می‌خواهد با توجه به وضعیت کشور و حساسیت‌های ایجاد شده، با پخش نکردن برنامه الهام چرخنده از او مراقبت کند.

برخی رسانه‌ها هم این احتمال را مطرح کرده اند که مشکل فنی باعث شده تا برنامه الهام چرخنده در موعد مقرر به پخش نرسد.

بیوگرافی الهام چرخنده

الهام چرخنده متولد ۴ تیر ۱۳۵۷ در کاشان است و فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ با بازیگری در فیلم عروسی مهتاب آغاز کرد.

چرخنده پیش‌تر به عنوان ترانه‌سرا و خواننده نیز سابقه کاری دارد و یک آلبوم موسیقی نیز ضبط کرده‌است.‌ او در سریال های تلویزیونی و فیلم های سینمایی متعددی ایفای نقش کرده که از میان آنها می توان به سریال های آسمان من و پروانه و فیلم های عشق و جنون و سوگند اشاره کرد.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه