برنامه کامل دیدار‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به وقت ایران

جام جهانی ۲۰۲۲ در فصل تابستان برگزار نمی‌شود و گرمای هوا در قطر باعث شد که فیفا تصمیم بگیرد این رقابت‌ها در پاییز برگزار شود.
کد خبر: ۱۱۲۴۳۸
بازدید : ۳۰۵
۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۹

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با حضور ۳۲ تیم در کشور قطر برگزار می‌شود تا قاره آسیا برای دومین بار میزبانی جام جهانی را تجربه کند.

پیش‌تر کره‌جنوبی و ژاپن در سال ۲۰۰۲ به صورت مشترک میزبان جام جهانی بودند. جام جهانی ۲۰۲۲ در فصل تابستان برگزار نمی‌شود و گرمای هوا در قطر باعث شد که فیفا تصمیم بگیرد این رقابت‌ها در پاییز برگزار شود.

گروه A: قطر - اکوادور - سنگال - هلند

گروه B: انگلیس - ایران - آمریکا - ولز

گروه C: آرژانتین - عربستان - مکزیک - لهستان

گروه D: فرانسه - استرالیا - دانمارک - تونس

گروه E: - اسپانیا - کاستاریکا - آلمان - ژاپن

گروه F: بلژیک - کانادا - مراکش - کرواسی

گروه G: برزیل - صربستان - سوئیس - کامرون

گروه H: پرتغال - غنا - اروگوئه -کره جنوبی

** برنامه بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، روز ۱

۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ قطر - اکوادور، ورزشگاه البیت

روز ۲،

۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ انگلیس - ایران، ورزشگاه بین‌المللی خلیفه الریان


۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ سنگال - هلند، ورزشگاه الثمامه


۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ آمریکا - ولز، ورزشگاه احمد بن علی

روز ۳،

۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ آرژانتین - عربستان، ورزشگاه لوسیل


۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ دانمارک - تونس، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی


۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ مکزیک- لهستان، ورزشگاه راس ابوعبود


۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ فرانسه - استرالیا، ورزشگاه الجنوب

روز ۴،

۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ مراکش - کرواسی، ورزشگاه البیت

۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ آلمان - ژاپن، ورزشگاه خلیفه

۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ اسپانیا - کاستاریکا، ورزشگاه الثمامه

۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ بلژیک - کانادا، ورزشگاه احمد بن علی

روز ۵،

۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ سوئیس - کامرون، ورزشگاه الجنوب

۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ اروگوئه - کره جنوبی، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ پرتغال - غنا، ورزشگاه راس ابوعبود

۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ برزیل - صربستان، ورزشگاه لوسیل

روز ۶،

۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ ولز - ایران، ورزشگاه احمد بن علی

۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ قطر - سنگال، ورزشگاه الثمامه

۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ هلند - اکوادور، ورزشگاه خلیفه

۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس - آمریکا، ورزشگاه البیت

روز ۷،

۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ تونس - استرالیا، ورزشگاه الجنوب

۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ لهستان - عربستان، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ فرانسه - دانمارک، ورزشگاه راس ابوعبود

۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین - مکزیک، ورزشگاه لوسیل

روز ۸،

۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ ژاپن - کاستاریکا، ورزشگاه احمد بن علی

۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ بلژیک - مراکش، ورزشگاه الثمامه

۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ کرواسی - کانادا، ورزشگاه خلیفه

۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ اسپانیا - آلمان، ورزشگاه البیت

روز ۹،

۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰/ کامرون - صربستان، ورزشگاه الجنوب

۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰/ کره جنوبی - غنا، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰/ برزیل - سوئیس، ورزشگاه راس ابوعبود

۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ پرتغال - اروگوئه، ورزشگاه لوسیل

روز ۱۰

۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ اکوادور - سنگال، ورزشگاه الخلیفه

۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ هلند - قطر، ورزشگاه البیت

۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ ولز - انگلیس، ورزشگاه احمد بن علی

۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران - آمریکا، ورزشگاه الثمامه

روز ۱۱،

۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ استرالیا - دانمارک، ورزشگاه الجنوب

۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ فرانسه - تونس، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ لهستان - آرژانتین، ورزشگاه راس ابوعبود

۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ عربستان - مکزیک، ورزشگاه لوسیل

روز ۱۲،

۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ کرواسی - بلژیک، ورزشگاه احمد بن علی

۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ کانادا - مراکش، ورزشگاه الثمامه

۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ ژاپن - اسپانیا، ورزشگاه الخلیفه

۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ آلمان - کاستاریکا، ورزشگاه البیت

روز ۱۳،

۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ غنا - اروگوئه، ورزشگاه الجنوب

۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ کره جنوبی - پرتغال، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی

۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ صربستان - سوئیس، ورزشگاه راس ابوعبود

۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ کامرون - برزیل، ورزشگاه لوسیل

مرحله یک هشتم نهایی

روز ۱۶،

۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ تیم اول گروه A - تیم دوم گروه B، ورزشگاه خلیفه (بازی ۴۹)

۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ تیم اول گروه C - تیم دوم گروه D، ورزشگاه احمد بن علی (بازی ۵۰)

روز ۱۷،

۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ تیم اول گروه D - تیم دوم گروه C، ورزشگاه الثمامه (بازی ۵۲)

۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ تیم اول گروه B - تیم دوم گروه A، ورزشگاه البیت (بازی ۵۱)

روز ۱۸،

۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ تیم اول گروه E - تیم دوم گروه F، ورزشگاه الجنوب (بازی ۵۳)

۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ تیم اول گروه G - تیم دوم گروه H، ورزشگاه راس ابوعبود (بازی ۵۴)

روز ۱۹،

۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ تیم اول گروه F - تیم دوم گروه E، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی (بازی ۵۵)

۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ تیم اول گروه H - تیم دوم گروه G، ورزشگاه لوسیل (بازی ۵۶)

مرحله یک چهار نهایی

روز ۲۲،

۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۵۳ - برنده بازی ۵۴، ورزشگاه اجوکیشن‌سیتی (بازی ۵۸)

۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۴۹ - برنده بازی ۵۰، ورزشگاه لوسیل (بازی ۵۷)

روز ۲۳،

۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۵۵ - برنده بازی ۵۶، ورزشگاه الثمامه (بازی ۶۰)

۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۱ - برنده بازی ۵۲، ورزشگاه البیت (بازی ۵۹)

نیمه نهایی

روز ۲۶،

۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۷ - برنده بازی ۵۸، ورزشگاه لوسیل (بازی ۶۱)

روز ۲۷،

۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۹ - برنده بازی ۶۰، ورزشگاه البیت (بازی ۶۲)

رده‌بندی

روز ۳۰،

۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ بازنده بازی ۶۱ - بازنده بازی ۶۲، ورزشگاه خلیفه

فینال

روز ۳۱،

۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۶۱ - برنده بازی ۶۲، ورزشگاه لوسیل

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه