bato-adv

(ویدئو) نقشه هوشمندانه گرگ، برای دزدیدن غذای خرس قهوه‌ای غول‌پیکر!

گرگ حیله گر دقیقاً می‌دانست که چگونه خرس را دور بزند و از فرصت پیش آمده برای دزدیدن غذا استفاده کند. علاوه بر این گرگ می‌دانست که مبارزه با خرس برای گرفتن غذایش اصلا ایده خوبی نیست.
کد خبر: ۱۱۲۴۴۵
بازدید : ۱۳۵۰۴۷
۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۹

فرادید| در ابتدای ویدیو دو خرس قهوه ای، جدالی وحشیانه را بر سر یک لاشه آغاز می‌کنند و در نهایت یکی از آن‌ها پیروز میدان می‌شود و خوردن لاشه را آغاز می‌کند. اما ناگهان یک گرگ از راه می‌رسد و نقشه اش را برای دزدیدن غذای خرس آغاز می‌کند.

به گزارش فرادید، گرگ حیله گر دقیقاً می‌دانست که چگونه خرس را دور بزند و از فرصت پیش آمده برای دزدیدن غذا استفاده کند. علاوه بر این گرگ می‌دانست که مبارزه با خرس برای گرفتن غذایش اصلا ایده خوبی نیست.

در نهایت گرگ تصمیم گرفت رقیب خود را فریب دهد و خرس را وادار کرد تا او را تعقیب کند و قدری از غذا فاصله بگیرد. نقشه او هوشمندانه بود. خرس فریب گرگ را خورد و از غذا دور شد. گرگ نیز از فرصت استفاده کرد و لاشه را به دندان گرفت و به سرعت دور شد.  

نکته بامزه ویدیو این جا است که خرس برای چند لحظه کاملا گنگ بود و زمانی که متوجه شد گرگ لاشه اش را دزدیده، شروع به تعقیب گرگ حیله گر کرد. اما کار از کار گذشته بود.

این فیلم شگفت انگیز که توسط Jukka Ensio Lämsä، عکاس طبیعت از فنلاند گرفته شده است، مبارزه واقعی برای غذا در طبیعت را نشان می‌دهد. جوکا که با آغاز جدال میان دو خرس، فیلمبرداری را شروع کرد، توانست این لحظه شگفت انگیز را از نزدیک ضبط کند.

نظرات بینندگان
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
0
0
اینکه نشان میده۲تاخرس باهم کشتی میگیرند در این ویدیوگرگ بجشم نمیخوره
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv