bato-adv

آمار فوتی‌های کرونا امروز ۷ آبان ماه ۱۴۰۱

وزارت بهداشت آمار فوتی‌های کرونا امروز ۷ آبان ماه را ۶ نفر اعلام کرد.
کد خبر: ۱۱۲۴۵۶
بازدید : ۲۹۶
۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۶

فرادید| بر اساس آمار، فوتی‌های کرونا امروز ۷ آبان ماه ۶ نفر اعلام شد که به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری در ایران، به ۱۴۴ هزار و ۵۷۱ نفر رسید.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۱۲۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۵۷ نفر از آن‌ها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۵۷ هزار و ۳۶۴ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون ۳۳۱ هزار و ۵۹۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

۱۳۷ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۴ میلیون و ۳۵۰ هزار و ۵۲۲ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. همچنین تا کنون ۶۵میلیون و ۱۱۸ هزار و ۷۲ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۲۳ هزار و ۳۷۸ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۳۲۵ هزار و ۵۰۸ نفر دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را در کشور تزریق کرده‌اند.

به این ترتیب مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۴ میلیون و ۹۶۶ هزار و ۹۵۸ دُز رسید. در شبانه روز گذشته نیز ۵ هزار و ۳۲۱ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. در حال حاضر ۳ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۷ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۱۸ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۱۰ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۳۱۲ هزار و ۵۵ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس، تاکنون به ۶۳۵ میلیون و ۳۱ هزار و ۴۱ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد ۱۲۲۱ نفر در یک روز به تعداد ۶ میلیون و ۵۹۲ هزار و ۶۱۶ نفر رسیده است. آمار بهبودیافتگان نیز به ۶۱۳ میلیون و ۹۶۹ هزار و ۵۶۴ نفر رسیده است.

آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا و ایران به شرح زیر است: (اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است).

۱. آمریکا یک میلیون و ۹۵ هزار و ۱۶۶ نفر (۲۲۳ فوتی)

۲. برزیل ۶۸۸ هزار و ۱۳۲ نفر (۱۱۹ فوتی)

۳. هند ۵۲۹ هزار و ۸ نفر (۹ فوتی)

۴. روسیه ۳۸۹ هزار و ۹۵۰ نفر (۷۸ فوتی)

۵. مکزیک ۳۳۰ هزار و ۳۵۳ نفر (بدون فوتی)

۶. پرو ۲۱۶ هزار و ۹۰۹ نفر (بدون فوتی)

۷. انگلستان ۱۹۱ هزار و ۶۸۲ نفر (بدون فوتی)

۸. ایتالیا ۱۷۹ هزار و ۲۵ نفر (۸۵ فوتی)

۹. اندونزی ۱۵۸ هزار و ۵۴۴ نفر (۲۲ فوتی)

۱۰. فرانسه ۱۵۶ هزار ۸۳۲ نفر (۶۱ فوتی)

۱۲. ایران ۱۴۴ هزار و ۵۶۵ نفر (۶ فوتی)

برچسب ها: آمار کرونا
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv