(ویدئو) پیروزی گاومیش خشمگین بر دو شیر ماده گرسنه!

او جدال بین شیرهای گرسنه و گاومیش خشمگین را این گونه روایت می کند: ما صبح برای بازدید از پارک رفتیم دیدیم که یک حیوان شکار شده است. بعد از ظهر برگشتیم تا ببینیم چه بر سرلاشه آمده است که با این ۲ شیر ماده روبرو شدیم که این گاومیش وحشی را تعقیب می‌کردند. بنابراین تصمیم گرفتیم همانجا منتظر بمانیم.
کد خبر: ۱۱۲۶۷۷
بازدید : ۲۷۷۶
۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۰

فرادید| هانس ژوبرت که برای تعطیلات آخر هفته به پارک ملی کروگر در آفریقای جنوبی رفته بود، توانست صحنه مبارزه دو شیر ماده گرسنه با یک گاومیش خشمگین را ثبت و ضبط کند. ویدیو که حیرت کاربران را به دنبال داشته است.

به گزارش فرادید، او جدال بین شیرهای گرسنه و گاومیش خشمگین را این گونه روایت می کند: ما صبح برای بازدید از پارک رفتیم دیدیم که یک حیوان شکار شده است. بعد از ظهر برگشتیم تا ببینیم چه بر سرلاشه آمده است که با این ۲ شیر ماده روبرو شدیم که این گاومیش وحشی را تعقیب می‌کردند. بنابراین تصمیم گرفتیم همانجا منتظر بمانیم.

در نهایت گاومیش خشمگین در این مبارزه موفق شد که با شاخ هایش به یکی از شیر‌های ماده ضربه بزند. این ضربه برای شیر ماده بسیار دردناک بود و باعث شد شیر‌ها تسلیم شوند و پا به فرار بگذارند. چرا که آن‌ها می‌دانستند در این مبارزه پیروزی انتظارشان را نمی‌کشد و ممکن است زخم کاری تری بردارند.

هانس ژوبرت همچنین گفته است: راستش را بگویم، احساسات متفاوتی در مورد کل این صحنه مبارزه داشتم. این صحنه‌ها در حیا وحش بسیار کمیاب است، زیرا شیر‌ها معمولاً وقتی به یک حیوان حمله می‌کند، در نهایت موفق به کشتن آن حیوان می‌شوند. اما این بار خلاف همیشه اتفاق افتاد و شیر‌ها شکست خوردند.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه