bato-adv

آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۱

وزارت بهداشت آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۰ آبان ماه را ۴ نفر اعلام کرد.
کد خبر: ۱۱۲۷۰۴
بازدید : ۲۲۶
۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳

فرادید| بر اساس آمار، فوتی‌های کرونا امروز ۱۰ آبان ماه ۴ نفر اعلام شد کهبه این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۵۸۰ نفر رسید.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۱۵۵ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۵۵ نفر از آن‌ها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۵۷ هزار و ۸۰۵ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون و ۳۳۲ هزار و ۱۲۳ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

۱۲۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. همچنین تا کنون ۵۴ میلیون و ۳۷۴ هزار و ۸۸۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. همچنین تا کنون ۶۵ میلیون و ۱۲۱ هزار و ۲۰۲ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۲۷ هزار و ۲۷ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۳۳۴ هزار و ۲۱۵ نفر نیز دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۴ میلیون و ۹۸۲ هزار و ۴۴۴ دُز رسید. در شبانه روز گذشته نیز ۴ هزار و ۵۷۳ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. در حال حاضر هم ۳ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۷ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۱۸ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۱۰ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۱۸۱ هزار و سه نفری تعداد مبتلایان به این ویروس، تاکنون به ۶۳۵ میلیون و ۶۴۶ هزار و ۱۸۳ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد ۸۷۱ نفر در یک روز به تعداد ۶ میلیون و ۵۹۴ هزار و ۶۸۵ نفر رسیده است. آمار بهبودیافتگان نیز به ۶۱۴ میلیون و ۹۲۵ هزار و ۲۳۳ نفر رسیده است.

آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا و ایران به شرح زیر است: (اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است).

۱. آمریکا یک میلیون و ۹۵ هزار و ۳۱۵ نفر (۶۱ فوتی)

۲. برزیل ۶۸۸ هزار و ۲۰۵ نفر (۵۰ فوتی)

۳. هند ۵۲۹ هزار و ۷۷ نفر (۵۳ فوتی)

۴. روسیه ۳۹۰ هزار و ۱۷۵ نفر (۷۱ فوتی)

۵. مکزیک ۳۳۰ هزار و ۳۹۲ نفر (بدون فوتی)

۶. پرو ۲۱۷ هزار و ۵ نفر (۳۳ فوتی)

۷. انگلستان ۱۹۱ هزار و ۶۸۲ نفر (بدون فوتی)

۸. ایتالیا ۱۷۹ هزار و ۱۰۱ نفر (بدون فوتی)

۹. اندونزی ۱۵۸ هزار و ۶۳۱ نفر (۳۴ فوتی)

۱۰. فرانسه ۱۵۶ هزار ۹۹۴ نفر (۱۱۲ فوتی)

۱۲. ایران ۱۴۴ هزار و ۵۷۶ نفر (۴ فوتی)

برچسب ها: آمار کرونا
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv