قتل همسایه به خاطر جای پارک

من و مقتول ۴۰ سالی می‌شود که در همسایگی یکدیگر زندگی می‌کنیم، اما از سال‌ها قبل اختلاف بر سر مسائل مختلف میان ما شکل گرفت و پایان ناپذیربود.
کد خبر: ۱۱۲۸۲۲
بازدید : ۳۸۴
۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶

چند روز قبل به بازپرس جنایی تهران خبر رسید که مردی در یک درگیری با ضربات چاقو زخمی شده و به رغم انتقال به بیمارستان، جانش را از دست داده است.

با دستور بازپرس جنایی تهران، گروهی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران، تحقیقات برای رازگشایی از اسرار این جنایت را آغاز کردند. بررسی‌ها نشان می‌داد که مقتول مردی میانسال و مهندس بوده است. او از سال‌ها پیش در یکی از محله‌های جنوبی پایتخت به همراه خانواده اش زندگی می‌کرد و به گفته شاهدان، عامل این جنایت نیز کسی نبود جز همسایه قدیمی آنها.

آنطور که شاهدان می‌گفتند شب حادثه مقتول و مرد همسایه که از مدت‌ها قبل با یکدیگر اختلافاتی داشتند، با هم درگیر شدند تا اینکه مرد همسایه با چاقو ضرباتی به مهندس میانسال زد و همین منجر به قتل وی شد. با این اطلاعات نام متهم که پس از درگیری متواری شده بود در لیست افراد تحت تعقیب قرار گرفت و ماموران خیلی زود موفق شدند با توجه به سرنخ‌های موجود وی را دستگیرکنند.

متهم پس از انتقال به اداره آگاهی تهران تحت بازجویی قرار گرفت و به قتل همسایه اقرار کرد و درباره انگیزه اش گفت: من و مقتول ۴۰ سالی می‌شود که در همسایگی یکدیگر زندگی می‌کنیم، اما از سال‌ها قبل اختلاف بر سر مسائل مختلف میان ما شکل گرفت و پایان ناپذیربود.

وی ادامه داد: معمولا بر سر جای پارک خودرو و رها کردن زباله‌ها مقابل ساختمان درگیری داشتیم و همیشه بر سر این مسائل با هم جرو بحث می‌کردیم. هربار با وساطت همسایه‌های دیگر و پادرمیانی آنها، مشاجره میان ما تمام می‌شد، اما دعوای آخر نیز پایان دردناکی داشت. آن روز مانند همیشه بر سر رها کردن زباله‌ها و جای پارک درگیر شدیم. معمولا من ماشینم را مقابل ساختمان پارک می‌کردم، اما مقتول می‌گفت آنجا پارک نکنم.

گاهی هم زباله هایش را کنار ماشین من قرار می‌داد و همین اتفاق مرا عصبانی می‌کرد. آن شب که به شدت از دست مرد همسایه عصبانی بودم دست به چاقو شدم و ناخواسته چند ضربه به او زدم که متاسفانه به مرگ مرد مهندس منجر شد. حالا هم به شدت پشیمانم و اصلا قصدم گرفتن جان او نبود.

متهم پس از اقرار به قتل با دستور بازپرس جنایی تهران بازداشت شد و برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

منبع: همشهری

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه