آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۱

وزارت بهداشت آمار فوتی‌های کرونا امروز ۱۲ آبان ماه را ۳ نفر اعلام کرد.
کد خبر: ۱۱۲۸۴۰
بازدید : ۲۰۶
۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۵

فرادید| بر اساس آمار، فوتی‌های کرونا ارمزو ۱۲ آبان ماه ۳ نفر اعلام شد که به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۵۸۳ نفر رسید.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۴۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۲۴ نفر از آن‌ها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۵۷ هزار و ۹۶۲ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون و ۳۳۲ هزار و ۴۸۷ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

۱۱۸ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۴ میلیون و ۳۹۰ هزار و ۲۰۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. همچنین تا کنون ۶۵ میلیون و ۱۲۳ هزار و ۳۰۵ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۲۹ هزار و ۶۴۸ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۳۳۹ هزار و ۸۹۴ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۴ میلیون و ۹۹۲ هزار و ۸۴۷ دُز رسید. در شبانه روز گذشته ۴ هزار و ۹۲۴ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است. همچنین در حال حاضر ۳ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۷ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۱۸ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۱۰ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۳۲۲ هزار و ۳۳ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس، تاکنون به ۶۳۶ میلیون و ۴۰۴ هزار و ۳۱۱۳ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد ۱۰۴۱ نفر در یک روز به تعداد ۶ میلیون و ۵۹۹ هزار و ۲۳۷ نفر رسیده است. آمار بهبودیافتگان نیز به ۶۱۵ میلیون و ۷۳۷ هزار و ۱۰۵ نفر رسیده است.

آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا و ایران به شرح زیر است: (اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است).

۱. آمریکا یک میلیون و ۹۶ هزار و ۷۱۷ نفر (۲۴۲ فوتی)

۲. برزیل ۶۸۸ هزار و ۳۰۰ نفر (۳۰۰ فوتی)

۳. هند ۵۳۰ هزار و ۴۶۱ نفر (۹ فوتی)

۴. روسیه ۳۹۰ هزار و ۳۱۵ نفر (۶۸ فوتی)

۵. مکزیک ۳۳۰ هزار و ۴۱۰ نفر (۱۷ فوتی)

۶. پرو ۲۱۷ هزار و ۱۳ نفر (بدون فوتی)

۷. انگلستان ۱۹۱ هزار و ۶۸۲ نفر (بدون فوتی)

۸. ایتالیا ۱۷۹ هزار و ۱۰۱ نفر (بدون فوتی)

۹. اندونزی ۱۵۸ هزار و ۶۹۵ نفر (۳۲ فوتی)

۱۰. فرانسه ۱۵۷ هزار ۱۴۴ نفر (۹۷ فوتی)

۱۲. ایران ۱۴۴ هزار و ۵۸۰ نفر (۳ فوتی)

برچسب ها: آمار کرونا
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه