bato-adv

قابلیت جدید و کاربردی جالب واتساپ را بشناسید!

واتساپ به ادمین‌ها نیز ابزار‌های جدید قدرتمندی را برای مدیریت انجمن‌ها ارائه می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به امکان پخش اعلان‌ها برای همه اعضا و امکان انتخاب گروه‌های مورد نظر اشاره کرد.
کد خبر: ۱۱۲۹۱۹
بازدید : ۵۵۱
۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۵

قابلیت جدید واتساپ که Communities نام دارد، به امکان تعامل بیشتر و گردهمایی گروه‌های مرتبط در قالب یک انجمن واحد کمک می‌کند.

واتساپ در حال ارائه برخی از ویژگی‌های جدید، از جمله قابلیتی برای افزایش تعامل در میان چت‌های گروهی است. مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، اوایل سال جاری از ویژگی “Communities” (انجمن ها) رونمایی کرد و اشاره کرد که هدف از آن، فراهم کردن قابلیتی برای کاربران است تا چت‌های گروهی را «زیر یک چتر با ساختاری که برای آن‌ها مناسب است»، ترکیب کنند. هم چنین ابزار‌های مشابهی برای اینستاگرام و فیس بوک نیز در دست ساخت هستند.

قابلیت جدید واتساپ
قابلیت Communities در ماه‌های آینده برای همه کاربران واتساپ در دسترس خواهد بود. با استفاده از این ویژگی می‌توانید چت‌های گروهی کوچک تری را در یک انجمن راه اندازی کنید تا درباره مسائل مورد نظر خود بحث کرده و به راحتی بین هر یک جابجا شوید.

واتساپ به ادمین‌ها نیز ابزار‌های جدید قدرتمندی را برای مدیریت انجمن‌ها ارائه می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به امکان پخش اعلان‌ها برای همه اعضا و امکان انتخاب گروه‌های مورد نظر اشاره کرد.

در توضیحات واتساپ از این قابلیت جدید، عنوان شده که اعضای محله ها، محل‌های کار و والدینی که بچه‌های آن‌ها در یک مدرسه مشترک تحصیل می‌کنند، ممکن است بخواهند گروه‌هایی را به عنوان بخشی از یک انجمن گرد هم بیاورند.

برای شروع باید روی تب Communities در بالای نرم افزار اندروید یا پایین صفحه در پلتفرم iOS ضربه بزنید. سپس شما می‌توانید یک انجمن را از پایه راه اندازی کرده یا گروه‌های موجود را به آن اضافه کنید.

قابلیت جدید واتساپویژگی جدید واتساپ به نام Communities، تا حدی شبیه به قابلیت Groups در فیس بوک به نظر می‌رسد که با رمزگذاری انتها به انتها محافظت می‌شود. در حالی که زاکربرگ به دنبال مدلی مبتنی بر انجمن‌ها برای شبیه سازی چت‌های گروهی از نمونه فیس بوک است، انتقاد‌هایی مبنی بر عدم جذابیت این ایده مطرح شده است.

به طور کلی، واتساپ به دلیل تمرکز آن بر روی رمزگذاری، ابزار‌های شخصی سازی کم تری دارد که می‌تواند پنهان کردن ایرادات را دشوارتر کند.

هم چنین واتساپ برخی از ویژگی‌های جدید را به بخش گروه‌ها نیز اضافه خواهند کرد که حتی دسته‌ای که به انجمن‌ها مرتبط نیستند نیز می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. هم چنین قابلیت اضافه کردن نظرسنجی و پشتیبانی از تماس‌های ویدیویی رمزگذاری شده ۳۲ نفره که متا طی هفته‌های پیش مورد آزمایش قرار داده نیز به گروه‌های واتساپ اضافه خواهند شد. علاوه بر این، اکنون ظرفیت پذیرش اعضای هر گروه در این پیام رسان به ۱۰۲۴ نفر افزایش یافته است.

منبع: گجت نیوز

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv