اگه هوش موقعیت دارید، بگویید که چه کسی در این تصادف جان سالم به در برده است؟

پس آزمون شناسایی نجات یافته از تصادف را در ۵ ثانیه تجزیه و تحلیل و آن را حل کنید. تا کنون تنها ۲۵ درصد از شرکت کنندگان این تصویر توانسته اند در زمان محدود ۵ ثانیه‌ای آن را رمزگشایی کنند.
کد خبر: ۱۱۲۹۷۶
بازدید : ۱۱۱۰
۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۰

سوال اساسی آزمون شناسایی نجات یافته از تصادف از شما می‌خواهد که در عرض ۵ ثانیه تشخیص دهید که چه کسی از این تصادفی که در این عکس به تصویر کشیده شده است، نجات پیدا کرده است.

پس آزمون شناسایی شخص نجات یافته از تصادف را در ۵ ثانیه تجزیه و تحلیل و آن را حل کنید. تا کنون تنها ۲۵ درصد از شرکت کنندگان این تصویر توانسته اند در زمان محدود ۵ ثانیه‌ای آن را رمزگشایی کنند.

شما با درگیر کردن ذهن می‌توانید، یک تمرین ورزشی خوب برای ذهن خود داشته باشید. اگر علاقمند به حل سوالات تصویری چالشی برای بالا بردن توانائی‌های شناختی خود هستید، آزمون شناسایی نجات یافته از تصادف را از دست ندهید. 

همان طور که اشاره شد امروز شما می‌توانید یک معمای تصویری را حل کنید که فقط ۲۵ درصد از مردم آن را حل کردند، آیا شما هم یکی از آن‌ها هستید؟ تلاش خود را انجام دهید.

اگه باهوشی، سریع بگو که چه کسی در این تصادف جان سالم به در برده است؟!

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی نجات یافته از تصادف

آیا آزمون شناسایی نجات یافته از تصادف را رمزگشایی کردید؟ اگر هنوز به دنبال حل آزمون شناسایی نجات یافته از تصادف هستید، می‌توانید زمان بیشتری را صرف بررسی تصویر کنید. فقط باید به اتومبیل‌ها خوب دقت کنید!

.

.

.

.

پاسخ

اگر تا اینجا پیش رفتید، شما را تحسین می‌کنیم! ثابت‌ترین و مصمم‌ترین افراد توانستند پاسخ معما را پیدا کنند. پاسخ با کیسه هوای اتومبیل علامتگذاری شده ارتباط دارد. به اتومبیل و کیسه هوای آن که آسیب زیادی ندیده و کیسه هوای آن به درستی باز شده است دقت کنید. این مرد از تصادف نجات پیدا کرده است. فقط افراد تیزبین در عرض چند ثانیه آن را فهمیدند آیا شما به موقع آن را دیدید؟

منبع: چشمک

برچسب ها: معمای تصویری
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه