(ویدئو) شاهین آفریقایی، جوجه مرغ جولا را از لانه‌اش بیرون کشید و کشت!

شاهین امان نمی‌دهد و بلافاصله جوجه مرغ جولا را از لانه بیرون می‌کشد و به شاخه‌ای نزدیک می‌برد. شاهین یکی یکی پر‌های پرنده را می‌کند.
کد خبر: ۱۱۲۹۹۱
بازدید : ۲۲۰۲۶۹
۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۱

فرادید| خوان گیسر به همراه همسرش در تعطیلات در پارک ملی کروگر، این منظره باورنکردنی را شکار کرده است. در این ویدیو شاهین آفریقایی به لانه مرغ بافنده (جولا) حمله می‌برد و با خراب کردن لانه جوجه را بیرون می‌کشد و زنده زنده می‌خورد.

به گزارش فرادید، مرغ‌های بافنده تمایل دارند لانه‌های خود را روی آب بسازند، زیرا این یک راه عالی برای دور نگه داشتن جوجه هایشان از مارها است، اما به نظر می‌رسد این دفاع در برابر پرندگان شکاری خیلی خوب عمل نمی‌کند.

در ابتدای ویدیو، شاهین به آرامی شروع به بیرون کشیدن شاخه‌ها از لانه می‌کند و آن‌ها را از هم جدا می‌کند. شاهین به این کار ادامه می‌دهد تا جایی که می‌بینیم سوراخ بزرگی در لانه ایجاد می‌کند.

به محض اینکه سوراخ ایجاد شده بزرگ می‌شود، پرنده کوچکی را می‌بینیم که بال هایش را تکان می‌دهد. شاهین امان نمی‌دهد و بلافاصله جوجه مرغ جولا را از لانه بیرون می‌کشد و به شاخه‌ای نزدیک می‌برد. شاهین یکی یکی پر‌های پرنده را می‌کند. ناگهان شاهین تصمیم می‌گیرد که دیگر بی خیال کندن پر‌ها شود و بدون زحمت سر پرنده را از بدن کوچکش جدا می‌کند. شاهین سر جوجه را می‌بلعد و قبل از پریدن، خوردن جوجه جولا را تمام می‌کند.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه