bato-adv

واکنش عجیب مهدی طارمی به قطر ۲۰۲۲: به جام جهانی فکر نمی‌کنم!

از این بابت بسیار خوشحالم، می‌خواهم به تیم کمک کنم و هم‌چنین از کمک هم تیمی‌هایم به خودم قدردانی می‌کنم. جام جهانی تمرکز من را به دلیل ترس از مصدومیت منحرف نمی‌کند. من فقط به پورتو فکر می‌کنم.
کد خبر: ۱۱۲۹۹۴
بازدید : ۴۹۶
۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۲

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد در حال حاضر به جام جهانی فکر نمی‌کند و تمام تمرکز او روی تیم باشگاهی‌اش است.

به گزارش سایت اوجوگو، پورتو شنبه شب در چارچوب هفته دوازدهم لیگ پرتغال میزبان پاکوش ده‌فریرا بود که این دیدار را با نتیجه ۴ بر صفر به سود خودش به پایان رساند. در این دیدار اوانیلسون در دقایق ۴ و ۳۹، مهدی طارمی در دقیقه ۳۱ و دلگادو در دقیقه ۵۵ (گل به خودی) دروازه پاکوش را باز کردند.

تک گل مهدی طارمی روی پاس په‌په و ضربه تمام‌کننده مهاجم ایرانی از مرکز محوطه جریمه به ثمر رسید. طارمی در دقیقه ۸۳ تعویض شد.

مهدی طارمی که به‌عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد بعد از این دیدار گفت: از ابتدا بازی فوق العاده‌ای به نمایش گذاشتیم. بازی را کنترل کردیم و توانستیم موقعیت‌هایی ایجاد کنیم و چهار گل زدیم.

او درباره تفاوت‌های این دیدار با بازی با سانتاکلارا که در آن پورتو برتری خودش را از دست داد گفت: هر بازی متفاوت است و گاهی اوقات اتفاقی می‌افتد که باعث می‌شود کنترل بازی را از دست بدهید. امروز ما بردیم و این مهم‌ترین چیز است.

طارمی در پایان درباره شرایط خوب خود قبل از جام جهانی و این که چقدر فکر مصدوم نشدن قبل از این رویداد است گفت: از این بابت بسیار خوشحالم، می‌خواهم به تیم کمک کنم و هم‌چنین از کمک هم تیمی‌هایم به خودم قدردانی می‌کنم. جام جهانی تمرکز من را به دلیل ترس از مصدومیت منحرف نمی‌کند. من فقط به پورتو فکر می‌کنم. ابتدا کار را در این‌جا تمام می‌کنیم و سپس در مورد جام جهانی فکر می‌کنم. من فقط به بازی بعدی فکر می‌کنم.

پورتو چهارشنبه شب در رقابت‌های جام حذفی پرتغال به دیدار مافرا می‌رود و در ادامه در لیگ به مصاف بوایشتا خواهد رفت.

برچسب ها: مهدی طارمی پورتو
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv