معمای چالشی توهم نوری؛ آیا می‌توانید دو سگ پنهان در کوه را در ۱۰ ثانیه پیدا کنید؟

افرادی با چشمان عقاب می‌توانند دو سگ پنهان شده را در ۱۰  ثانیه در تصویر زیر تشخیص دهد. اگر شما هم می‌توانید این چالش را آغاز کنید. البته نگران نباشید به تصویر با دقت نگاه کنید می‌توانید خرگوش پنهان شده به سرعت پید کنید.
کد خبر: ۱۱۳۰۴۲
بازدید : ۵۸۴۹
۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹

فرادید| توهم نوری نوعی توهم است که در آن نمی‌توانیم صحنه یا تصویری را که از طریق چشمان خود دیده‌ایم به وضوح درک کنیم. ما تصویر یا صحنه را اشتباه تفسیر می‌کنیم یا به راحتی فریب آن را می‌خوریم.

به گزارش فرادید، توهمات نوری اتفاقی است که ما با دیدن یک تصویر یا صحنه از طریق چشمان خود به راحتی فریب می‌خوریم یا اشتباه درک می‌کنیم. از آنجایی که حل کردن آن‌ها کمی مشکل است، مردم دوست دارند توهمات نوری بیشتری را کشف کنند. توهم نوری همیشه حس کنجکاوی را در بین مردم فعال می‌کنند. کاوش در توهم نوری نه تنها افراد را کنجکاو و علاقه مند می‌کند، بلکه کارایی مغز و چشم‌ها را در توسعه مهارت‌های مشاهده بهبود می‌بخشد.

افرادی با چشمان عقاب می‌توانند دو سگ پنهان شده را در ۱۰  ثانیه در تصویر زیر تشخیص دهد. اگر شما هم می‌توانید این چالش را آغاز کنید. البته نگران نباشید به تصویر با دقت نگاه کنید آن وقت می‌توانید دو سگ پنهان شده را به سرعت پید کنید. اگر موفق به یافتن پاسخ نشدید، برای دانستن پاسخ صحیح به انتهای مطلب مراجعه کنید.

معمای چالشی توهم نوری؛ آیا می‌توانید دو سگ پنهان را در ۱۰ ثانیه پیدا کنید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای دو سگ پنهان شده در تپه

اگر به تصویر با دقت نگاه کنید، خرگوش با دایره قرمز مشخص شده است.

معمای چالشی توهم نوری؛ آیا می‌توانید دو سگ پنهان را در ۱۰ ثانیه پیدا کنید؟

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه