معمای توهم نوری؛ آیا می‌توانید کرم پیله‌ساز پنهان را در ۱۲ ثانیه پیدا کنید؟

معمای توهم نوری کرم پیله‌ساز؛ اگر چشمانی تیز بین دارید می‌توانید کرم پیله‌ساز را میان پروانه ها در ۱۲ ثانیه تشخیص دهید. آیا شماچشمان تیزبین دارید؟ اگر به تصویر با دقت نگاه کنید حدس زدن کرم پیله ساز کار راحتی است.
کد خبر: ۱۱۳۱۲۷
بازدید : ۱۵۵۶
۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۱

فرادید| معمای توهم نوری کرم پیله‌ساز؛ توهم نوری نوعی توهم است که در آن نمی‌توانیم صحنه یا تصویری را که از طریق چشمان خود دیده‌ایم به وضوح درک کنیم. ما تصویر یا صحنه را اشتباه تفسیر می‌کنیم یا به راحتی فریب آن را می‌خوریم.

به گزارش فرادید، توهمات نوری اتفاقی است که ما با دیدن یک تصویر یا صحنه از طریق چشمان خود به راحتی فریب می‌خوریم یا اشتباه درک می‌کنیم. از آنجایی که حل کردن آن‌ها کمی مشکل است، مردم دوست دارند توهمات نوری بیشتری را کشف کنند. توهم نوری همیشه حس کنجکاوی را در بین مردم فعال می‌کنند. کاوش در توهم نوری نه تنها افراد را کنجکاو و علاقه مند می‌کند، بلکه کارایی مغز و چشم‌ها را در توسعه مهارت‌های مشاهده بهبود می‌بخشد.

اگر چشمانی تیز بین دارید می‌توانید کرم پیله‌ساز را میان پروانه ها در ۱۲ ثانیه تشخیص دهید. آیا شماچشمان تیزبین دارید؟ اگر به تصویر با دقت نگاه کنید حدس زدن کرم پیله ساز کار راحتی است. اگر موفق به یافتن پاسخ نشدید، برای دانستن پاسخ صحیح به انتهای مطلب مراجعه کنید.

معمای توهم نوری: آیا می‌توانید کرم پیله‌ساز پنهان را در ۱۲ ثانیه پیدا کنید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای کرم پیله ساز میان پروانه‌ها

کرم پیله‌ساز با دایره قرمز در تصویر زیر مشخص شده است.

معمای توهم نوری: آیا می‌توانید کرم پیله‌ساز پنهان را در ۱۲ ثانیه پیدا کنید؟

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه