(ویدئو) جدال تمام عیار پلنگ، سگ‌های وحشی و سه کفتار بر سر ایمپالا!

در نهایت سگ‌های وحشی پیروز شدند و پلنگ به سمت درخت فرار کرد؛ تا اینکه دو کفتار سر رسیدند و وارد نبرد با سگ‌های وحشی شدند. سپس یک کفتار دیگر به جمع آن‌ها اضافه شد و توانستند سگ‌های وحشی را از لاشه دور کنند. در تمام این لحظه ها، پلنگ روی درخت جدال میان سگ‌های وحشی و کفتار‌ها را نگاه می‌کرد و ترجیح داد وارد این نبرد نشود.
کد خبر: ۱۱۳۱۸۹
بازدید : ۴۴۶۲۰
۱۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

فرادید| این ویدیو که در پارک ملی کروگر در آفریقای جنوبی ضبط شده، نشان می‌دهد که یک پلنگ، ایمپالا را شکار کرده و حیوان را به سمت درخت محل استراحت اش می‌برد. اما ناگهان سگ‌های وحشی از راه می‌رسند و جدالی میان آن‌ها بر سر ایمپالا شکل می‌گیرد. در طول این جدال نیز همچنان ایمپالا زنده است و در صحنه‌ای تلاش می‌کند تا از دست آن‌ها بگریزد، اما دوباره گیر می‌افتد.

به گزارش فرادید، در نهایت سگ‌های وحشی پیروز شدند و پلنگ به سمت درخت فرار کرد؛ تا اینکه دو کفتار سر رسیدند و وارد نبرد با سگ‌های وحشی شدند. سپس یک کفتار دیگر به جمع آن‌ها اضافه شد و توانستند سگ‌های وحشی را از لاشه دور کنند. در تمام این لحظه ها، پلنگ روی درخت جدال میان سگ‌های وحشی و کفتار‌ها را نگاه می‌کرد و ترجیح داد وارد این نبرد نشود.

پس از تصرف لاشه توسط کفتار‌ها نیز، سگ‌های وحشی چند بار بازگشتند تا ببینند چیزی از لاشه برای آن‌ها باقی مانده است. اما کفتار‌ها چیزی برای سگ‌های وحشی و پلنگ بخت برگشته باقی نگذاشتند.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه