bato-adv

معمای تصویری جذاب؛ آیا می توانید به الکس کمک کنید تا برادرش را در ۱۰ ثانیه پیدا کند؟

معمای امروز هوش شما را هدف قرار می‌دهد. شما باید در ۱۰ ثانیه برادر الکس را در تصویر زیر پیدا کنید. حالا وقت آن رسیده است که این معما را حل کنید و هوش و ذکاوت تان را نشان دید.
کد خبر: ۱۱۳۱۹۵
بازدید : ۲۰۳۷
۱۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۶

فرادید| معمای تصویری جذاب؛ آیا می توانید به الکس کمک کنید تا برادرش را پیدا کند؟ | توهم نوری نوعی توهم است که در آن نمی‌توانیم صحنه یا تصویری را که از طریق چشمان خود دیده‌ایم به وضوح درک کنیم. ما تصویر یا صحنه را اشتباه تفسیر می‌کنیم یا به راحتی فریب آن را می‌خوریم.

به گزارش فرادید، توهمات نوری اتفاقی است که ما با دیدن یک تصویر یا صحنه از طریق چشمان خود به راحتی فریب می‌خوریم یا اشتباه درک می‌کنیم. از آنجایی که حل کردن آن‌ها کمی مشکل است، مردم دوست دارند توهمات نوری بیشتری را کشف کنند. توهم نوری همیشه حس کنجکاوی را در بین مردم فعال می‌کنند. کاوش در توهم نوری نه تنها افراد را کنجکاو و علاقه مند می‌کند، بلکه کارایی مغز و چشم‌ها را در توسعه مهارت‌های مشاهده بهبود می‌بخشد.

معمای امروز هوش شما را هدف قرار می‌دهد. شما باید در ۱۰ ثانیه برادر الکس را در تصویر زیر پیدا کنید. حالا وقت آن رسیده است که این معما را حل کنید و هوش و ذکاوت تان را نشان دهید.

معمای تصویری جذاب؛ آیا می توانید به الکس کمک کنید تا برادرش را پیدا کند؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای برادر الکس در تصویر

اگر تصویر را به شکل برعکس نگاه کنید، برادر الکس را خواهید دید.

معمای تصویری جذاب؛ آیا می توانید به الکس کمک کنید تا برادرش را پیدا کند؟

 

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv