فال ابجد امروز، شنبه ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۱

فال حروف ابجد از جمله فال‌های قدیمی‌ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده‌اند. گاهی این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود.
کد خبر: ۱۱۳۲۳۱
بازدید : ۲۷۴۴۰
۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۷

فرداید| انسان‌ها همیشه به دنبال راهی برای فهمیدن آینده‌ی خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال‌ها انجام می‌دهند.

فال حروف ابجد از جمله فال‌های قدیمی‌ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده‌اند. گاهی این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه‌ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی‌دارند و اعداد به دست‌آمده را جمع می‌زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ «علی» برابر با «۱۱۰» می‌شود همچنین «یاعلی» برابر با «۱۲۱» می‌باشد.

فال حروف ابجد

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

میزان

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز ۲۱ آبان ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: ب ج د
در چند روز آینده خبر خوشی به تو می‌رسد. یک طلب سوخته و یا یک چیز گمشده را به دست می‌آوری. کار‌ها بر وفق مراد تو خواهد بود و پول زیادی نصیبت می‌شود.

اردیبهشت: ج ب د
در رحمت و نعمت به رویت گشوده است. یه زودی خبر خوشحال کننده دریافت می‌کنی. اگر قصد انجام کاری را داری به آن عمل کن با موفقیت همراه خواهد بود.

خرداد: ج ب ج
این روز‌ها آرزویت برآورده می‌شود. با دوستان و آشنایان به نیکی رفتار کن و اگر قصد ازدواج یا معامله‌ای داری به آن عمل کن که موفق خواهی شد.

تیر: ب ب ب
نیت خوبی کرده‌ای و طالعت با تو یار است. شکر خدا را در همه جا و همه وقت به جا بیاور. بخت با تو یار است اگر خودت همت کنی. با کسی درگیر هستی، نگران نباش عاقبت به نفع تو پایان می‌یابد.

مرداد: د ج آ
این نیت که داری خوب نیست و زندگی بر تو تلخ خواهد شد. چندی است که دل نگران و مشوش هستی، به خدا توکل کن و صبور باش. آینده‌ای روشن داری و از همه غم‌ها دور می‌شوی.

شهریور: ج ج ج
آینده خوبی در انتظار توست. راه موفقیت برای تو باز است. اگر نیاز به کمک و حمایت کسی پیدا کنی به آن پاسخ خواهد گفت. ترفند بدخواهان را پشت سر می‌گذاری و به مراد و خواسته ات می‌رسی.

مهر: آ آ ب
به زودی زندگی خوبی با خانواده ات خواهی داشت. یکی از کسانی که به او نیکی می‌کنی به تو بدی می‌کند، اما از کار خود پشیمان می‌شود. اگر مسافر داری به زودی باز می‌گردد. از جایی که انتظار نداری پول یا چیزی به تو می‌رسد پس خداوند را شکرگزار باش.

آبان: ج د ب
به زودی مشکلت برطرف خواهد شد، اما نباید توقع خیر و راحتی داشته باشی. چیزی را از دست داده‌ای که به زودی به دست می‌آوری. اگر قصد انجام کاری داری چند روزی صبر و سپس اقدام کن. توفیقی نصیبت خواهد شد و کارت بالا می‌گیرد.

آذر: ب ج آ
با نیتی که در دل داری به خواسته ات می‌رسی. خداوند تو را از غم و رنج می‌رهاند و پول و ثروت خوبی نصیبت می‌شود. اگر چیزی را گم کرده‌ای آن را پیدا می‌کنی. کسی با تو نمی‌سازد نگران نباش عاقبت رام تو خواهد شد.

دی: ب د د
از این نیت که کرده‌ای باید صبر کنی تا مرادت حاصل شود. اگر قصد سفر داری برو، نفع خوبی از آن خواهی برد. اگر قصد انجام کار خیری داری به آن عمل کن و مراقب باش تا گناه نکنی. برای بهتر شدن کار‌ها به خدا توکل کن.

بهمن: ب آ د
در این نیت که کرده‌ای هیچ خیری نیست و به تو آسیب می‌رسد از آن منصرف شو. باید صبر کنی تا گره کارت باز شود و با کسی در این مورد صحبت نکن. به زودی تغییر محسوسی در زندگی ات حس خواهی کرد، صبر داشته باش و منتظر بمان.

اسفند: د ب ب
طالع خوبی است و نیتت براورده می‌شود. به زودی از غم‌ها رها می‌شوی، چون فالت نوید خیر و سعادت می‌دهد.
در کارهایت کوشا باش تا موفقیت و پیروزی نصیب تو شود. رازت را به کسی نگو تا به دردسر نیوفتی. در زندگی دو دل نباش تا به مراد و مقصود برسی.

*نکته: این مطلب به معنای تأیید توصیه‌های گفته شده در فال نیست و صرفا جهت سرگرمی گردآوری شده است.

برچسب ها: فال ابجد
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه