فال ابجد امروز سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱؛ به زودی به مقصودتان خواهید رسید!

فال حروف ابجد از جمله فال‌های قدیمی‌ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده‌اند. گاهی این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود.
کد خبر: ۱۱۳۴۰۹
بازدید : ۹۸۵۵
۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۱

فرادید| انسان‌ها همیشه به دنبال راهی برای فهمیدن آینده‌ی خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال‌ها انجام می‌دهند.

فال حروف ابجد از جمله فال‌های قدیمی‌ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده‌اند. گاهی این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه‌ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی‌دارند و اعداد به دست‌آمده را جمع می‌زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ «علی» برابر با «۱۱۰» می‌شود همچنین «یاعلی» برابر با «۱۲۱» می‌باشد.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

میزان

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز ۲۴ آبان ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: د ب آ

طالعت روشن است اگر هدفی در سر خود دارید به زودی به هدف هایتان خواهید رسید و سربلندی و موفقیت را در خود به وجود خواهید آورد، باید بیشتر مراقب سلامتی خود در زندگی باشید تا مشکلی در شما به وجود نیاید، در خورد و خوراک هایتان رعایت داشته باشید تا بتوانید تنی سالم و تندرست داشته باشید.

اردیبهشت: آ ب ج

قصد و نیتت خوب است لطف خداوند در زندگی شامل حالتان می‌شود شما به سربلندی دست پیدا میکنید، و موفقیت را در خود به وجود خواهید آورد، اگر مقصودی دارید به زودی به مقصودتان خواهید رسید و شادی را در زندگی تان به وجود می‌آورد، بهتر است در راز و نیاز با خداوند بپردازید تا خداوند به شما کمک‌های بسیاری کند.

خرداد: ج آ د

طالعت نیک است اگر بیمار هستید به زودی از بند بیماری رهایی پیدا خواهید کرد، و تنی سالم و تندرست خواهید داشت به زودی خبر‌های خوشحال کننده از طرف شخصی به گوشتان میرسد، که موفقیت را در شما به وجود می‌آورد با توکل به خداوند شما به خواسته‌های خود خواهید رسید.

تیر: ب آ آ

آینده خوبی دارید در آینده راهی سفری خواهید شد که برایتان موفقیت و سربلندی را به وجود می‌آورد و شما را به هدف هایتان می‌رساند، به زودی صاحب ملک یا املاک خواهید شد که موفقیت و سربلندی را در شما به وجود می‌آورد، بهتر است؛ بیشتر مراقب خود در زندگی باشید تا مشکلی در زندگی برایتان ایجاد نشود.

مرداد: ب ب ب

طالعت خوب نیست با بدگویی کردن پشت دیگران خودتان را به دردسر‌های خیلی زیادی خواهید انداخت وطالعتان را به رنگ تیره و تار درخواهید آورد، بهتر است؛ دست از کار‌های ناشایست خود بردارید تا به دردسر‌های خیلی زیادی در زندگیتان مواجه نشوید.

شهریور:  ب ج د

طالعت نیک است بزودی رزق و روزی حلال به دستتان می‌رسد، بهتر است؛ شکر گزاری نعمت‌های فراوان خداوند باشید و در راز و نیاز با خداوند کاهلی نکنید تا بتوانید به آرامش و آسایش دست پیدا کنید، و شادی خوشبختی را خیلی زود برای خود به دست بیاورید.

مهر: آ ب آ

اگر در زندگی در انتظار خبری هستید به زودی این خبر به گوشتان خواهد رسید، و شما را شاد و خوشحال خواهد کرد، اگر قصد معاملات پولی و مالی را دارید بهتر است؛ به انجام نرسانید، چون برای تان خوشایند دیده نشده است ممکن است شما را به دردسر‌های خیلی زیادی مواجه کند.

آبان: د ب آ

طالعت روشن است بهتر است در زندگی غم و اندوه را هرچه زودتر از خود دور کنید به زندگی خوشبین باشید تا اتفاقات خوشایند در شما رخ بدهد، سعی کنید؛ اگر می‌خواهید کاری را انجام دهید با بزرگان تان مشورت داشته باشید تا به دردسر‌های خیلی زیادی مواجه نشوید.

آذر: ج ب آ

طالعت خوب نیست بهتر است دست از فتنه و فتنه انگیزی‌های بیهوده بردارید، سعی کنید؛ سرتان به کار خودتان باشد اگر بخواهید با حرف‌های دروغین تان اطرافیانتان را گول بزنید به دردسر‌های خیلی زیادی مواجه خواهید شد، و مشکلات فراوانی در شما به وجود خواهد آمد.

دی: د د د

طالعت خوب است به زودی از طرف شخصی کمک‌های پولی و مالی به شما خواهد رسید، که می‌توانید زندگی تان را سر و سامان بخشید و شادی را در خود به وجود بیاورید، با توکل به خداوند اگر قصد ازدواجی دارید به زودی ازدواج سر خواهد گرفت و شما به آرامش و آسایش در زندگی تان خواهید رسید.

بهمن: آ آ د

طالعت روشن است به زودی خبر‌های خوشحال کننده به گوشتان خواهد رسید، شما به موفقیت دست پیدا می‌کنید گره از کار تان باز می‌شود و زندگیتان سروسامان می‌گیرد بهتر است؛ ناراحتی به دل خود راه ندهید به زودی به خواسته‌های خود خواهید رسید.

اسفد: آ د ج

طالعت خوب است به زودی گشایشی در زندگی شما رخ می‌دهد که گره از کارتان باز خواهد شد، طالعتان با شما یار است بهتر است؛ نگرانی به دل خود راه ندهید از شر بدخواهان در امان خواهید ماند و مشکلات زندگی تان تک تک برطرف خواهد شد، بهتر است در امورات کاری و پولی مراقبه سرمایه تان باشید.

برچسب ها: فال ابجد
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه