معمای تست تیزبینی؛ آیا می‌توانید مرغ دریایی پنهان شده را در ۱۰ ثانیه پیدا کنید؟

معمای تست تیزبینی: تنها ۱۰ ثانیه وقت دارید که مرغ دریایی را پیدا کنید.
کد خبر: ۱۱۳۶۳۶
بازدید : ۹۰۵۱
۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۵

فرادید| در این مطلب قصد داریم علاوه بر طرح یک معما شما را با نکات جالب در مورد مرغ‌های دریایی آشنا کنیم.

به گزارش فرادید؛ به تصویر به دقت نگاه کنید. تنها ۱۰ ثانیه وقت دارید که مرغ دریایی را پیدا کنید. در این فاصله نکاتی جالب از ویژگی های مرغ دریایی برایتان می گوییم: 

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که خداوند متعال چگونه همه ما را به گونه‌ای متفاوت و در عین حال بسیار زیبا آفریده است. خداوند برای خلق هر یک از ما به گونه‌ای متفاوت خلاقیت به خرج داده است، با این حال همه ما نه تنها منحصر به فرد بلکه به شیوه خود زیبا هستیم. یکی از این مخلوقات زیبای خلق شده توسط خداوند، مرغ دریایی است.

معمای تست تیزبینی؛ آیا می‌توانید مرغ دریایی پنهان شده را در 10 ثانیه پیدا کنید؟

نکته جالب توجه ۱:

مرغ‌های دریایی را می‌توان در هر جایی از کره زمین یافت. آیا می‌توانید خود را در قطب جنوب تصور کنید؟ بدن انسان برای این آب و هوا مناسب نیست، اما مرغ‌های دریایی می‌توانند سرمای آنجا را تحمل کنند. آن‌ها حتی در سخت‌ترین شرایط آب و هوایی که حتی انسان هم نمی‌تواند آن را تحمل کند، می‌توانند زنده بمانند.

نکته جالب ۲:

بیشتر مرغ‌های دریایی تا ۱۰۱۵ سال در حیات وحش زندگی می‌کنند. بله، این مدت زمان بسیار کوتاهی است. خب، طبیعت قوانین خاص خودش را دارد.

نکته جالب ۳:

مرغ‌های دریایی دارای بدنی قوی با طرحی زیبا هستند. آن‌ها پا‌های کشیده و منقار‌های بلندی دارند. آیا تا به حال این شانس را داشته اید که حرکات آکروباتیک یک مرغ دریایی را ببینید؟ به لطف بدن انعطاف پذیر آنها!

نکته جالب ۴:

درست مثل انسان ها، مرغ‌های دریایی همه چیزخوار هستند! بنابراین دفعه بعد که مرغ کبابی سفارش دادید، یک مرغ دریایی را با خود به رستوران ببرید. شوخی کردم! این موجودات از بی مهرگان دریایی و بندپایان زمینی به همراه دانه ها، میوه‌ها و زباله‌های انسان تغذیه می‌کنند.

واقعیت جالب ۵:

آخرین و نه کم اهمیت‌ترین ویژگی: مرغ‌های دریایی پرندگان کاملاً باهوشی هستند. آن‌ها توانایی حل مسئله بسیار خوبی دارند. آیا به شما گفتیم که این موجودات باهوش از خرده نان برای جذب ماهی استفاده می‌کنند؟

به چالش توهم نوری بر گشتیم.

مرغ دریایی را در این فاصله و در ۱۰ ثانیه پیدا کردید:

زمان شما رو به اتمام است.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای تست تیزبینی

پاسخ معما

برچسب ها: معمای توهم نوری
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه