تست ضریب هوشی: فقط ۱ درصد می‌توانند تمساح پنهان شده در دریاچه را در ۱۵ ثانیه پیدا کنند.

ادعا شده است که تنها ۱ درصد از مردم می‌توانند کروکودیل را ظرف ۱۵ ثانیه در این تصویر پیدا کنند.
کد خبر: ۱۱۳۷۰۹
بازدید : ۹۴۸۴
۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۰

فرادید| افرادی که هوش والبته تمرکز و دقت بالایی دارند می‌توانند این تست توهم نوری را حل کنند. تنها ۱ درصد از مردم می‌توانند تمساح پنهان شده در دریاچه را در ۱۵ ثانیه ببینند.

به گزارش فرادید؛ توهمات نوری ذهن شما را فریب می‌دهند و با ایجاد سایه‌های مختلف در نقاشی‌ها و تصاویر توانایی تفکر و دید شما را به چالش می‌کشند.

برای انجام چالش آماده اید؟

بار دیگر تصویر را با هم مرور می‌کنیم:

توهم نوری

توهمات نوری بخشی از حوزه روانکاوی هستند، زیرا تا حدودی نحوه درک شما از اطراف را نشان می‌دهند.

چقدر به قدرت بینایی خود اطمینان دارید؟ این چالش را انجام دهید تا پاسخ خود را بیاید. تصویر بالا به عنوان یک پازل هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان به اشتراک گذاشته شده است.

.

.

.

آیا می‌توانید کروکودیل را در تصویر ببینید؟

.

.

.

ادعا شده است که تنها ۱ ٪ از مردم می‌توانند کروکودیل را در این تصویر پیدا کنند. این تصویر توهم نوری نه تنها گزینه‌ای سرگرم کننده برای شماست بلکه احتمالا سطح IQ شما را نیز می‌سنجد.

اگر تشخیص کروکودیل در دریاچه برایتان سخت است، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم آن را ببینید. در ابتدا، تشخیص کروکودیل بسیار دشوار است، زیرا این حیوان با آب و علف دریاچه استتار شده است.

.

.

.

کروکودیل را پیدا کردید؟

فقط  ۱۵ ثانیه فرصت دارید کروکودیل را در دریاچه پیدا کنید.

.

.

.

زمان پایان یافت.

.

.

.

پاسخ معمای تست هوش

مطالعات نشان می‌دهد که هر چه بیشتر مغز خود را با پازل‌های دشوار تمرین دهید، باهوش‌تر خواهید بود. توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می‌دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگو‌ها می‌تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کند.

پاسخ معما

برچسب ها: معمای توهم نوری
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه