bato-adv

معمای تست IQ: آیا می‌توانید یک شیء را که جفت ندارد در ۱۱ ثانیه پیدا کنید؟

معمای تست IQ: فقط یک شی که در قفسه تکراری نیست را ظرف ۱۱ ثانیه پیدا کنید. آیا فکر می‌کنید می‌توانید؟
کد خبر: ۱۱۳۷۲۰
بازدید : ۲۵۴۲۸
۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۳

فرادید| در این پازل سرگرم کننده، سعی کنید وسیله‌ای را که جفت خود را در داخل قفسه ندارد شناسایی کنید. فقط افراد با ضریب هوشی بالا می‌توانند این وسیله را در عرض ۱۱ ثانیه تشخیص دهند!

به گزارش فرادید؛ پازل‌های فکری یک معمای ساده را جالب‌تر می‌کنند. توجه داشته باشید که این بازی‌های سرگرم کننده با تفکر خلاق شما حل می‌شوند. این نوع تست‌های IQ راهی مطمئن برای تعییین سطح ضریب هوشی شما هستند.


هنگام حل این معما‌های ذهنی، باید مسئله را تحلیل کنید و با استفاده از مهارت‌های تحلیلی والبته بینایی و تمرکز خود به پاسخ برسید.

برای حل این معمای تصویری چقدر آمادگی دارید؟
تصویر را دوباره با توجه بیشتری ببینید:

بازی فکری برای تست ضریب هوشی: آیا می‌توانید شی‌ای را که جفت ندارد در ۱۱ ثانیه پیدا کنید؟


در تصویر بالا باید شیئی را که جفت خود را در داخل قفسه ندارد شناسایی کنید. چالش این پازل از شما می‌خواهد که فقط یک شی که در قفسه تکراری نیست را ظرف ۱۱ ثانیه پیدا کنید. آیا فکر می‌کنید می‌توانید؟

لازم است قبل از پاسخ دادن به سوال به تصویر با دقت نگاه کنید، زیرا پاسخ بسیار ساده، اما در عین حال دقت و توجه بالای شما را می‌خواهد.

.

.

.
توانستید وسیله مورد نظر را پیدا کنی؟

.

.

.

زمان کمی باقی مانده است.

.

.

.

وقت شما تمام شد.
.

.

.

پاسخ بازی فکری

اگر به تمام اشیاء داخل تصویر با دقت نگاه کنید، آنگاه می‌توانید شیئی را که جفت خود را در داخل قفسه ندارد شناسایی کنید. اشیایی که در قفسه جفت هستند عبارتند از: گلدان سفید، گلدان نارنجی، شمع، کتاب بنفش، کتاب قرمز، کتاب سبز، گلدان گل، اسباب بازی پیرمرد و کتاب زرد. بنابراین، تنها چیزی که جفت خود را در داخل قفسه ندارد مجسمه است.

پاسخ

برچسب ها: معمای تصویری
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv