bato-adv

فال روزانه و طالع‌ بینی امروز شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱؛ بین افراط‌گرایی و عمل‌گرایی مانده‌اید!

با قرار گرفتن ماه و اورانوس در زاویه‌ی ۱۲۰ درجه‌ای از یکدیگر، آن‌قدر احساس راحتی می‌کنیم که دوست داریم تجربیات کاملاً جدیدی را با شریک عاطفی‌مان امتحان کنیم.
کد خبر: ۱۱۳۹۸۴
بازدید : ۱۰۲۵۳
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۴

فرادید| محدودیت‌هایِ کارهایِ عملاً ممکن، در حال حاضر ما را ناامید می‌کنند. با کنار زدنِ کایرن توسط ماهِ جدی، شاید احساس کنیم هیچ جایی برای به اشتراک گذاشتنِ آنچه در زندگی برایمان مهم است، وجود ندارد.

خوشبختانه، زمانی که ماه در ساعت ۶:۳۵ بعد از ظهر به وقت خاوری با اورانوس هماهنگ می‌شود، شاید به این نتیجه برسیم که مرز‌ها انعطاف‌پذیرتر از چیزی هستند که ما فکر می‌کنیم. در حالی که هنوز باثبات بودن و داشتنِ حس هدف نیاز ما است، شاید معلوم شود یک امضای شخصی، بهترین نتایج را به بار خواهد آورد.

فال عشق

امروز وقتی نوبت به عشق می‌رسد، ممکن است بین افراط‌گرایی و عمل‌گرایی تغییر جهت دهیم. ماه در برج جدی است و با کایرن در برج حمل در تضاد قرار می‌گیرد، در نتیجه ما از طریق سخت‌کوشی می‌توانیم قلب‌های شکسته‌مان را بهبود ببخشیم.

در ساعت ۶:۳۵ بعد از ظهر به وقت خاوری، با قرار گرفتن ماه و اورانوس در زاویه‌ی ۱۲۰ درجه‌ای از یکدیگر (که به فال نیک گرفته می‌شود)، آن‌قدر احساس راحتی می‌کنیم که دوست داریم تجربیات کاملاً جدیدی را با شریک عاطفی‌مان امتحان کنیم.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv