تنها ۲ درصد می‌توانند هدفون پنهان شده در حمام را در ۷ ثانیه پیدا کنند!

معما و تست هوش؛ توجه داشته باشید برا پیدا کردن هدفون فقط ۷ ثانیه وقت دارید.
کد خبر: ۱۱۴۱۵۶
بازدید : ۸۸۵۶
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳

فرادید| افراد با ضریب هوشی بالا می‌توانند این تست توهم نوری را حل کنند. تنها ۲ درصد از مردم می‌توانند هدفون پنهان شده در داخل حمام را در ۷ ثانیه تشخیص دهند. در این پازل سرگرم کننده سعی کنید هدفون را که در میان وسایل حمام پنهان شده است پیدا کنید. فقط یک نابغه می‌تواند هدفون پنهان را در ۷ ثانیه تشخیص دهد.

به گزارش فرادید؛ این فعالیت راه خوبی برای آزمایش و بهبود مهارت‌های بینایی و تمرکز شماست. بهترین چیز در مورد این فعالیت این است که می‌توانید آن را به صورت فردی یا گروهی انجام دهید. توجه داشته باشید برا پیدا کردن  هدفون ۷ ثانیه وقت دارید.

آماده اید هدفون را پیدا کنید؟

تصویر را با دقت و تمرکز بیشتری دوباره ببینید:

توهم نوری برای تست هوش

تصویر بالا یک پازل پیچیده است که به عنوان یک بازی فکری برای آزمایش مغز کودکان و بزرگسالان طراحی شده است.
.

.

.

یک پیچ و تاب ذهنی در این تصویر توهم نوری وجود دارد. این توهم نوری از شما می‌خواهد هدفون پنهان شده در میان وسایل داخل حمام را پیدا کنید.

هدفون را پیدا کردید؟
زمان به سرعت در حال سپری شدن است.
.

.

.

توهمات نوری نیز بخشی از حوزه روانکاوی هستند که نحوه درک و تشخیص شما از اطرافتان را روشن می‌کند. توهمات نوری ذهن شما را فریب می‌دهند. برای به چالش کشیدن قدرت بینایی و مهارت تمرکز کردن طراحی شده اند. با تمرین منظم، می‌توانید به سرعت توانایی‌های لازم برای حل توهمات نوری را کسب کنید و به آن‌ها مسلط شوید.

.

.

.

چند نفر توانستید هدفون را در عرض ۷ ثانیه پیدا کنید؟.
.

.

.

هنور هدفون را ندیده اید؟.

.

.

.

وقت تمام شد.
.

.

.

پاسخ معمای توهم نوری

ادعا شده است که اگر بتوانید هدفون پنهان شده در تصویر را تنها در ۷ ثانیه شناسایی کنید، نشانه‌ای از هوش فوق العاده و تمرکز بالای شماست.

پاسخ معما

برچسب ها: معمای توهم نوری
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه