bato-adv

معمای جالب فکری: کدام مخزن اول پر می‌شود؛ فقط ۱۱ ثانیه زمان دارید!

معمای جالب فکری: مأموریت شما در اینجا یافتن مخزنی است که اول پر می‌شود. اما بدترین چیز این است که شما فقط ۱۰ ثانیه فرصت دارید.
کد خبر: ۱۱۴۱۶۳
بازدید : ۸۶۴۹
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۸

فرادید| فقط افرادی که مهارت‌های مشاهده خوب دارند می‌توانند حدس بزنند که کدام تانک اول پر می‌شود. شیر آب به ۴ مخزن متصل است و شما باید حدس بزنید کدام یک اول پر می‌شود. این معمای تصویری مطمئناً مهارت‌های بینایی شما را آزمایش می‌کند. یادتان باشد ۱۰ ثانیه فرصت دارید.

به گزارش فرادید؛ این بازی فکری را حل کنید تا از سرریز شدن آب جلوگیری کنید. بازی‌های فکری معمولاً معما‌هایی هستند که با خلاقیت حل می‌شوند و نه معادله ریاضی. مهم‌تر از همه، بازی‌های فکری ارتباطات بین سلول‌های مغزی را تقویت می‌کنند، سرعت ذهن را بهبود می‌بخشند و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه‌مدت هستند.

پس، حالا وارد عمل شوید و بگویید کدام مخزن اول پر می‌شود.

.

.

زمان شما آغاز شد. تصویر را بار دیگر با هم مرور می‌کنیم:

بازی فکری

آیا می‌توانید بگویید کدام مخزن ابتدا پر می‌شود؟

.

.

.

زمان زیادی ندارید.

.

.

.

با دقت و تمرکز بالا به تصویر نگاه و مخزن مورد نظر را انتخاب کنید.

.

.

.

بازی فکری اساسا یک پازل مغزی است که با استفاده از قدرت استدلال و منطق شما حل می‌شود. بنابراین، با هر آزمایشی مهارت‌های تفکر و تصمیم گیری خود را بهبود خواهید بخشید. مأموریت شما در اینجا یافتن مخزنی است که اول پر می‌شود. اما بدترین چیز این است که شما فقط ۱۰ ثانیه فرصت دارید.

وقت تمام شد.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری

مخزن A و B دارای یک راه آب در پایین هستند که به این معنی است که تا زمانی که آخرین تانک پر نشود، آن‌ها خالی می‌مانند؛ و مخزن D هم تا مخزن C پر نشود خالی خواهد ماند. پس مخزن C تنها ظرفی است که ابتدا پر می‌شود. لذت بردید؟ این بازی فکری فقط به یک بررسی ساده نیاز داشت. برای افزایش مهارت‌های شناختی، حل مسئله و بهبود حافظه، بیشتر از این بازی‌ها انجام دهید.

پاسخ معما

برچسب ها: بازی فکری معما
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv