bato-adv

فال روزانه و طالع بینی امروز پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱؛ وقت اوج گرفتن‌تان فرا رسیده است!

فال روزانه و طالع بینی امروز پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱؛ سعی کنید به این درک برسید که شما قربانی فرافکنی دیگران هستید، پس واژگان تند و تیز آن‌ها را به دل نگیرید.
کد خبر: ۱۱۴۳۳۶
بازدید : ۱۰۴۴۲
۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۷

فرادید| امروز روزی پرتنش و پرهیاهو است. سعی کنید با تمرکز کردن روی تنفس و شل کردن شانه‌هایتان، از ایجاد هرگونه تنشی جلوگیری کنید. در آغاز ممکن است سروکله‌ی مشکلاتی پیدا شود که بزرگ‌تر از چیزی که هستند به نظر می‌رسند، پس اگر با هر مانعی روبه‌رو شُدید، خونسردی خودتان را حفظ کنید! سعی کنید به این درک برسید که شما قربانی فرافکنیِ دیگران هستید، پس واژگان تند و تیز آن‌ها را به دل نگیرید. در این برهه از زمان، شما فرصت دارید عقایدتان را آزادانه بیان کنید.

به یاد داشته باشید که ایرادی ندارد فی‌البداهه و بدون برنامه عمل کنید چنانچه این کار به حال و هوای احساسی شما کمک می‌کند. در نهایت، راه اصلی شما این است که بیش از حد نکته‌سنج نباشید یا بیش از حد به خودتان و دیگران سخت نگیرید.

حال و هوای امشب زیبا و آسوده‌بخش است، پس بد نیست هنگام غروب در خانه بمانید، چون در هر صورت در انتهای روز به تجدید قوا نیاز دارید.

اگر به تازگی به یکی از اهداف بلندمدت‌تان از قبیل خرید خانه رسیده‌اید، وقت آن است که پیش از پیگیری هدف بلندمدت بعدی به خودتان پاداش و استراحتی که لیاقتش را دارید، بدهید. در حال حاضر شما شبیه کرمی هستید که در آخرین مرحله‌ی تبدیل شدن به پروانه و پرواز است، یعنی پایانِ یک سفر طولانی! وقتی پروانه برای پرواز اوج می‌گیرد، حس کمال و موفقیت در حرکاتش موج می‌زند. شما نیز در تمام مراحل زندگی‌تان، هم زندگی کرده‌اید، هم عشق ورزیده‌اید و هم آموخته‌اید. حالا زمان استفاده کردن از درس‌های گذشته برای تجربه‌ی یک زندگی به مراتب بهتر در آینده است.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv