bato-adv

جزئیات جدید از تصویر جنجالی لیندا کیانی و بهنام بانی در روسیه (عکس)

در مورد تصویر ادعایی در مورد لیندا کیانی و بهنام بانی در روسیه نیز ماجرا به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باز می‌گردد. در دوره قبل بسیاری از بازیگران به روسیه رفتند تا از نزدیک بازی‌ها را ببینند.
کد خبر: ۱۱۴۳۷۴
بازدید : ۱۶۰۱
۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۰

فرادید| انتشار تصویری از لیندا کیانی و بهنام بانی در روسیه از سوی گروهی از کاربران فضای مجازی و برخی رسانه‌ها و سایت‌های داخلی، جنجال تازه‌ای به راه انداخته است. آن‌ها مدعی اند که این دو چهره مشهور در مرحله ازدواج قرار دارند و برای مسافرت به روسیه سفر کرده اند.

به گزارش فرادید، البته این اولین شایعه‌ای نیست که در مورد لیندا کیانی در طول یک هفته اخیر منتشر می‌شود. پیش از این هم گروهی از سایت‌های داخلی مدعی شده بودند که او به همراه نرگس محمدی به قطر سفر کرده اند، تا تماشاگر بازی‌های تیم ملی ایران در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ دوحه باشند. ادعایی که درست نبود و تصویرش مربوط به چهار سال قبل است.

جزئیات جدید از تصویر جنجالی لیندا کیانی و بهنام بانی در روسیه (عکس)

در مورد تصویر ادعایی در مورد لیندا کیانی و بهنام بانی در روسیه نیز ماجرا به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باز می‌گردد. در دوره قبل بسیاری از بازیگران به روسیه رفتند تا از نزدیک بازی‌ها را ببینند. در این رابطه خاطره اسدی، بهنام بانی، پویا امینی، شهرام حقیقت دوست و لیندا کیانی که به نظر می‌رسید به شکل هماهنگ به روسیه سفر کرده اند، تصاویری مشترک در این کشور منتشر کردند.

در مورد ادعای ازدواج نیز هنوز این دو چهره واکنشی نشان نداده اند و احتمالا واقعیت ندارد.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv