bato-adv

(ویدئو) جزئیات جدید از دعوای بریتنی اسپیرز و سام اصغری

در این لحظه سام اصغری از بریتنی اسپیرز سوال می‌پرسد که می‌توانم تصویر را نشان ات بدهم، او نیز با لحنی تند و سرشار از خشم از سام اصغری می‌پرسد که «نشان ام بده که می‌خواهی چه کاری انجام بدهی.»
کد خبر: ۱۱۴۴۱۶
بازدید : ۱۳۳۱۷
۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۸

فرادید| رسانه‌های خارجی با انتشار ویدئویی، خبر از دعوای بین بریتنی اسپیرز و همسر ایرانی اش سام اصغری داده‌اند. ماجرا از این قرار است که این دو در تاریکی شب در تراس خانه خود نشسته بودند که به شکلی غافلگیرانه سام اصغری شروع به یک لایو اینستاگرامی می‌کند و این اتفاق با واکنش تند بریتنی مواجه می‌شود.

به گزارش فرادید، پس از فعال کردن گزینه لایو حدود ۵ هزار نفر شروع به دیدن این اتفاق کردند. در این لحظه سام اصغری از بریتنی اسپیرز سوال می‌پرسد که می‌توانم تصویر را نشان ات بدهم، او نیز با لحنی تند و سرشار از خشم از سام اصغری می‌پرسد که «نشان ام بده که می‌خواهی چه کاری انجام بدهی.»

او پاسخ می‌دهد لایو اینستاگرامی است. بعد هم سام اصغری سوال می‌پرسد که می‌تواند دوربین را بچرخاند یا خیر. این همان لحظه‌ای است که بریتنی عصبانی می‌شود و می‌گوید: «در مورد چه چیزی می‌خواهی صحبت کنی. نیازی ندارم چیزی ببینم. می‌دانم.»

سام اصغری متوجه عصبانیت بریتنی اسپیرز می‌شود و دوربین را نمی‌چرخاند. اما لایو را ادامه می‌دهد. او در ادامه می‌گوید:  این همان چیزی است که لایو اینستاگرام  نامیده می‌شود، ما اکنون به آن پایان می‌دهیم. پس شب خوبی داشته باشید.».

اما همچنان صدای بریتنی می‌آید. او با ناراحتی می‌گوید: «نمی‌خواهم وارد لایو شوم، چیزی برای گفتن ندارم. من نمی‌خواهم در حال حاضر با آن‌ها صحبت کنم.»

انتشار این لایو اینستاگرامی حالا با واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شده است. عده‌ای به انتقاد از سام اصغری پرداخته و معتقدند که او باید حریم شخصی بریتنی را رعایت می‌کرد. در آن سو برخی کاربران هم می‌گویند که سام اصغری کار بدی انجام نداده بود و بریتنی نباید با این لحن او را خجالت زده می‌کرد.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv