bato-adv

این مرد سخاوتمند بیشترین دنبال کننده را در یوتیوب دارد!

این رکورد قبلا در اختیار PewDiePie، از سوئد بود. این دو نفر در مسابقه مشترکین در ابتدا برابر بودند، اما «مستر بیست» با ۱۱۲ میلیون نفر مشترک در یوتیوب نامش را در کتاب رکورد‌های گینس ثبت کرد.
کد خبر: ۱۱۴۶۴۶
بازدید : ۹۳۷۱
۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱

فرادید| جیمی دونالدسون (ایالات متحده آمریکا) با کانال خود به نام «مستر بیست» که در ۱۷ نوامبر ۲۰۲۲ ساخته شد، رسماً رکورد بیشترین مشترک مرد در YouTube را شکست.

به گزارش فرادید؛ این رکورد قبلا در اختیار PewDiePie، از سوئد بود. این دو نفر در مسابقه مشترکین در ابتدا برابر بودند، اما «مستر بیست» با ۱۱۲ میلیون نفر مشترک در یوتیوب نامش را در کتاب رکورد‌های گینس ثبت کرد.

دونالدسون چهار کانال دیگر هم دارد که همگی بیش از ۱۰ میلیون مشترک دارند. کانال بازی MrBeast او با ۲۹.۵ میلیون مشترک دومین کانال بازی بزرگ جهان است. دونالدسون در سال ۲۰۱۲ به این پلتفرم پیوست و از آن زمان تاکنون ۱۸.۵ میلیارد بازدید از ویدیو‌های خود داشته است.

محبوب‌ترین آپلود او تا به امروز یک ویدیوی «بازی مرکب در زندگی واقعی» است، جایی که او ۴۵۶ نفر را برای انجام یک سری چالش‌های دشوار به جزیره‌ای خصوصی برد. جایزه نقدی ۴۵۶۰۰۰ دلاری برای برنده در نظر گرفت و ۳۰۴ میلیون بازدید از این ویدئو داشت.

جیمی به خاطر سخاوتش نسبت به مشترکینش مشهور است و اغلب جوایز پولی را که به دست می‌آورد به طرفدارانش به طور تصادفی هدیه می‌دهد. این موضوع به احتمال زیاد به رشد سریع او در این پلتفرم کمک کرده است - تنها در ۳۰ روز گذشته او ۶ میلیون نفر مشترک جدید داشته که یک افزایش باورنکردنی ۲۰۰ درصدی است.

یوتیوبر
او اغلب هدایا و کمک‌های خیریه را از طریق موسسه خیریه خود Mr Beast Philanthropy که کانال اختصاصی یوتیوب آن بیش از ۱۰ میلیون مشترک دارد، سازماندهی می‌کند. یکی از حماسی‌ترین کار‌های او جمع آوری ۲۰ میلیون دلار برای کاشت ۲۰ میلیون درخت بود، شاهکاری که او با همکاری «مارک رابر» همکارش به آن دست یافت.

همانطور که درابتدای گزارش گفتیم قبل از جیمی «PewDiePie» رکورد بیشترین مشترک را در یوتیوب برای نزدیک به یک دهه در اختیار داشت. این کانال همچنین بیشترین مشترک را در تمام دوران‌ها داشت، اما در اواخر سال ۲۰۱۸ زمانی که کانال موسیقی هندی سری T روی کار آمد همه چیز تغییر کرد. این باعث رقابت شدیدی برای کسب مقام برتر در سال ۲۰۱۹ شد. طرفداران پرشور و دیگر سازندگانی که از دیدن او در جایگاه قبلی خود در یوتیوب ناراضی و ناراحت بودند، فراخوان‌هایی صادر کردند که منجر به جمع‌آوری میلیون‌ها مشترک برای PewDiePie شد.

جالب اینجاست که یکی از حامیان اصلی PewDiePie در مسابقه، از قضا، جیمی بود که طرفداران خود و تعداد زیادی از مشترکین را به کانال PewDiePie هدایت کرد. در نهایت، اما در نهایت، سری T در صدر قرار گرفت و اولین کانال یوتیوب شد که به ۱۰۰ میلیون مشترک رسید و اکنون با ۲۲۹ میلیون مشترک، رکورد کلی بیشترین مشترک را در یوتیوب دارد. با این حال باید گفت PewDiePie اولین یوتیوبری بود که به این رکورد رسید. او رکورد خود را  برای داشتن بیشترین مشترک یک کانال بازی در یوتیوب حفظ کرده است.

در حال حاضر هر دو «مستر بیست» و PewDiePie در پنج رتبه برتر کانال‌های یوتیوب قرار دارند. با افزایش مشترکین کانال جیمی، برخی پیش‌بینی می‌کنند که «مستر بیست» به‌زودی از PewDiePie فاصله خواهد گرفت. اگرچه باید دید که آیا او می‌تواند کانال موسیقی T را از سلطنت خلع کند یا خیر؟

ترجمه: فرادید 

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv