bato-adv

فال روزانه و طالع بینی امروز چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱؛ غرورتان را کنار بگذارید!

فال روزانه و طالع بینی امروز چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱؛ امروز روابط ما فرصت نفس کشیدن دارند. اگر احساسات‌تان را بیرون بریزید، بار سنگین و طولانی‌مدت آن‌ها را از روی دوشتان خالی می‌کنید.
کد خبر: ۱۱۴۶۸۹
بازدید : ۹۴۳۰
۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۲

فرادید| در حال حاضر، ماه کامل در برج جوزا در یافتن راه‌حل مشکلات‌مان به ما کمک می‌کند، اما ممکن است ما در چگونگی انجام امور دچار مشکل شویم. ایده‌های خوب ممکن است با گیجی و دست‌پاچگی مواجه شوند و ناامیدی و ناراحتی به وجود آورند. در حال حاضر سعی کنید نسبت به خودتان و دیگران بیش از حد سخت نگیرید و از دادن هر گونه مشورت نطلبیده‌ای اجتناب کنید.

بعدازظهر، کمال‌گرای درون شما بیرون می‌آید، آن هم نه به بهترین شکل. در کارهایتان عجله نداشته باشید و اگر احساس کردید جزئیات شما را گیج کرده، روی تنفس‌تان تمرکز کنید.

برای اینکه در حال و هوای کیهانی امروز غروب راه خودتان را با موفقیت پیدا کنید، جنبه‌های زیادی وجود دارد که باید به آن‌ها رسیدگی کنید: موضوعاتی حول و حوش اهداف و فانتزی‌هایتان، خودآگاهی، تفکر انتقادی و سازماندهی تمام این‌ها با هم.

جهان هستی از شما می‌خواهد رویاهایتان را با واقعیت بیامیزید طوری که فکرشده و عملی شوند. انرژی حاکم یک موقعیت کمیاب را در اختیار ما می‌گذارد تا ببنیم کجای زندگی ما تغییر را باید اعمال کرد، اما باید غرورتان را کنار بگذارید تا بتوانید راهِ پیش‌رو را ببینید. اجازه ندهید طرز تفکر لجوجانه یا خیره‌سری جلوی دیدنِ راهتان را بگیرد.

امروز روابط ما فرصت نفس کشیدن دارند. اگر احساسات‌تان را بیرون بریزید، بار سنگین و طولانی‌مدت آن‌ها را از روی دوشتان خالی می‌کنید. شاید امروز اضطراب شما در حیطه‌ی نزدیکی و صمیمیت ممکن است به نقطه‌ی ناراحتی برسد. اواخر شب می‌توانیم از هرگونه احساس وحشت و نگرانی انباشته‌شده رها شویم و به زندگی عاشقانه‌مان اندکی سبک‌بال‌تر و روشن‌تر ادامه دهیم.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv