bato-adv

(عکس+ویدئو) برخورد تند همسر لیونل مسی با پسرش به خاطر پرتاب آدامس

همسر مسی پسر ۷ ساله اش ماتئو را به خاطر پرتاب آدامسش بر روی سکو‌های استادیوم مورد سرزنش قرار داد.
کد خبر: ۱۱۴۷۲۲
بازدید : ۱۴۲۷۹
۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۳

آنتونلا، همسر ۳۴ ساله لیونل مسی به وضوح می‌خواهد که رفتار سه پسرشان در سکو‌ها با استاندارد‌های بالای پدرشان در زمین مسابقه مطابقت داشته باشند. این مدل پس از اینکه آرژانتین ۲-۱ استرالیا را شکست داد، پسر ۷ ساله اش ماتئو را به خاطر پرتاب آدامسش بر روی سکو‌های استادیوم مورد سرزنش قرار داد.

مسی گفته است که فرزندانش نیروی محرکه او هستند و او در تلاش است تا در نهایت بزرگترین تورنمنت فوتبال جهان را برنده شود. مسی بسیار خوشحال است که فرزندانش، به خصوص پسر بزرگش تیاگو ۱۰ ساله، اکنون به اندازه کافی بزرگ شده اند تا ارزش دستاورد‌ها و رویا‌های مستمر او در را درک کنند و در شادی آن شریک شوند.

پسر ۷ ساله‌ لیونل مسی
مسی که همراه با تیم ملی آرژانتین روز جمعه بازی یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر به مصاف هلند می‌رود گفت: «از ابتدا تا سوت پایان بازی به خانواده ام فکر می‌کنم. بخصوص فرزندانم، که هرچه بزرگتر می‌شوند، بیشتر می‌فهمند. ما قبلاً در جام‌های جهانی با خانواده حضور داشتیم و تیاگو آنجا بود، اما نمی‌دانست معنی آن چیست. اما اکنون می‌بینم که آن‌ها چگونه درگیر می‌شوند و از آن لذت می‌برند. خیلی دیدنی است. آن‌ها مانند همه آرژانتینی‌ها هیجان‌زده هستند، صحبت کردن درباره این موضوع با آن‌ها شگفت‌انگیز است.»

هنگام بازی آرژانتین در مقابل استرالیا، خانواده لیونل مسی، مادر، همسر و پسرانش، تیاگو، متئو و چیرو، در سکو‌ها نشسته بودند و هنگام به ثمر رسیدن گل او توجه‌های بسیاری را جلب کردند.

برخورد  لیونل مسی با پسر ۷ ساله‌اش

مسی سال گذشته توانست کشورش را به قهرمانی کوپا آمریکا برساند و در شرایطی که قهرمانی جام جهانی می‌تواند فهرست مدال‌های تیمی و شخصی اش را کامل کند و جایگاهش را به عنوان یکی از بهترین و شاید بهترین بازیکن تاریخ فوتبال تثبیت کند، چندین رکورد شخصی دیگر نیز وجود دارد که لیونل مسی می‌تواند در جام جهانی قطر به نام خود ثبت کند.

پسر ۷ ساله مسی

 
منبع: روزیاتو
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv