پایان نزاع مسلحانه در جنوب تهران

پایان نزاع مسلحانه در جنوب تهران

پسر 24 ساله ای که برای نزاع با بچه محل‌های سابقش به پارکی در جنوب تهران می‌رفت، نمی‌دانست که در دعوای مسلحانه به قتل می‌رسد.
کد خبر: ۱۱۵۳۶
بازدید : ۱۲۳۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۶
پسر 24 ساله ای که برای نزاع با بچه محل‌های سابقش به پارکی در جنوب تهران می‌رفت، نمی‌دانست که در دعوای مسلحانه به قتل می‌رسد.
 
به گزارش خبرگزاری میزان، ساعت 16 روز گذشته، ماموران کلانتری 160 خزانه در تماس تعدادی از اهالی، در جریان نزاع مسلحانه در پارک اتوبان شهید رجایی قرار گرفتند.
 
با حضور ماموران در پارک، آنها متوجه شدند ساعتی قبل، بین دو گروه از اراذل و اوباش محله، درگیری پیش آمده که در این درگیری دو پسر جوان به نام‌های مصطفی و علی، مجروح شده و به بیمارستان منتقل شده اند.
 
در حالی که تحقیقات برای شناسایی افراد حاضر در نزاع مسلحانه پارک رجایی، ادامه داشت؛ ساعت 8 شب مسئولان بیمارستانی در جنوب تهران از مرگ یکی از مجروحان این نزاع خبر دادند.
 
با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل تهران، او با حضور در بیمارستان تحقیقاتش را آغاز کرد.
 
برادر مقتول که در بیمارستان حضور داشت، گفت: ساعتی قبل برادرم مصطفی به همراه دوستانش با دو خودرو شاسی بلند و پریشا به دنبال من آمدند و مدعی شدند با علیرضا یکی از بچه محل‌های سابقمان درگیر شده اند. مصطفی مدعی شد شب گذشته، حالت عادی نداشتم و مشغول صحبت با علیرضا بودم که او شروع به فحاشی کرد و بین ما درگیر پیش آمد. بعد از دقایقی فحاشی برای عصر امروز قرار دعوا گذاشتیم.
 
من به همراه برادرم و سه دوستش به پارک رفتیم که آنجا 8 نفر که پشت درخت مخفی شده بودند، با چوب و قمه به سمت ما حمله کردند که در آن لحظه سعید، دوست برادرم اسلحه ای را از جیبش خارج کرد و شروع به تیراندازی کرد. مصطفی به همراه برادر و دوستانش ترسیدند و پا به فرار گذاشتند؛ دقایقی بعد متوجه شدم علی یکی از طرف‌های دعوا، با شلیک دوست برادرم مجروح شده است.
 
دقایقی بعد وقتی بار دیگر آنها به ما حمله کردند، فرار کرده و سوار خودرو شدیم؛ که یک لحظه متوجه شدم که برادرم مصطفی 24 ساله توسط سه نفر از طرف‌های دعوا گیر افتاده و آنها در حال زدن برادرم هستند. از خودرو پیاده شدم و به سمت آنها رفتم که در یک لحظه علیرضا، قمه ای را در بدن برادرم فرو کرد. او غرق خون روی زمین افتاد. برای کمک به سمت برادرم رفتم که سه پسر جوان با قمه دست مرا مجروح کرده و سپس از محل جنایت کردند. قاتل پسر 28 ساله ای است که از بچگی با ما بزرگ شده بود.
 
آقای قاضی من برای قمار کردن به آن محل رفته بودم که برادرم به دنبالم آمد و در دعوا شرکت کردم. در ادامه با اظهارات برادر مقتول، بازپرس سعید احمد بیگی، دستور دستگیری قاتل فراری و افراد حاضر در نزاع مسلحانه را صادر کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین