bato-adv

جزئیات تصادف زنجیره‌ای مرگبار اتوبان نطنز - کاشان

رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: تصادف زنجیره‌ای در اتوبان نطنز _ کاشان منجر به جان باختن چهار نفر و مجروح شدن سه فرد دیگر شد.
کد خبر: ۱۱۶۷۰۴
بازدید : ۸۱۷۲
۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵

سرهنگ اصغر زارع اظهار داشت: ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه روز گذشته مأموران پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از وقوع یک تصادف زنجیره‌ای در اتوبان نطنز _ کاشان مطلع و بلافاصله در محل حضور یافتند.

وی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری پژ و۴۰۵ و یک دستگاه وانت کاپ را و یک دستگاه کشنده اسکانیا با هم برخورد کردند که در بر اثر شدت تصادف رخ داده ۳ نفر از سرنشینان خودروی سواری پژو ۴۰۵ در محل و یک نفر دیگر در بیمارستان جان باخته و ۳ نفر دیگر نیز به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان بستری شدند.

تغییر مسیر ناگهانی عامل اصلی تصادف

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در بررسی دقیق صورت گرفته توسط کارشناسان پلیس راه مشخص شد کشنده اسکانیا به علت تغییر مسیر ناگهانی باعث برخورد وانت کاپ را با گاردریل شده و خودروی سواری پژ و۴۰۵ نیز به علت عدم توجه به جلو با وانت کاپ را برخورد می‌کند.

سرهنگ زارع، سوار کردن سرنشین بیش از ظرفیت خودرو، نبستن کمربند ایمنی توسط سرنشینان، سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عدم توجه به جلو را از مهمترین دلایلی که باعث جان باختن افراد در حوادث رانندگی می‌شود عنوان کرد و گفت: هرچند که راه و خودرو هم در شدت تصادف مؤثر هستند اما مسلماً اگر موارد ذکر شده توسط رانندگان و سرنشینان رعایت شود شاهد خسارت جانی در تصادفات نخواهیم بود.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv