bato-adv

شرایط مسترالمیپا به خاطر قهرمانی هادی چوپان تغییر می کند؟!

قهرمان افسانه‌ای مسترالمپیا برای بازگشت این رویداد حرفه‌ای بدنسازی جهان به اوج، پیشنهاداتی را مطرح کرده است.
کد خبر: ۱۱۶۹۴۱
بازدید : ۱۰۲۹۴۸
۱۵ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰

بعد از قهرمانی هادی چوپان در مسترالمپیا ۲۰۲۲ یکی از قهرمانان سابق این رقابت‌ها یعنی ریچ گاسپاری با انتشار عکسی از عضلات پشت چوپان و دوریان یتس در کنار هم اعلام کرد سطح قهرمانان فعلی این رویداد نسبت به گذشته شدیدا پایین آمده است.

این مقایسه جنجالی گاسپاری با واکنش‌های متفاوتی همراه بود و حتی هادی چوپان در چند کامنت پاسخ او را داد.

حالا جی کاتلر، قهرمان افسانه‌ای مسترالمپیا و برنده چهار دوره این رقابت‌ها در ویدیویی که در یوتیوب منتشر کرده، پیشنهاد خود را در خصوص بالاتر بردن سطح کیفی این رقابت‌ها ارائه کرده است. کاتلر مسابقات مسترالمپیا را به خاطر طولانی بودن بیش از حد مورد انتقاد قرار داده و با اشاره به منتظر ماندن بدنسازان برای ساعت‌ها در بک استیج گفته، برنامه این رویداد باید کوتاه شود.

این بدنساز کهنه کار همچنین راهکار‌های خود را برای انتخاب برنده مسترالمپیا ارائه داده و در نهایت در خصوص چگونگی بالا بردن سطح مسابقات سخن گفته است. کاتلر معتقد است یک فراخوان برای انتخاب نفرات برتر کافی است و نباید بیش از حد بدنسازان را برای نمایش در کنار هم خسته کرد.

کاتلر با اشاره به دوران قهرمانی آرنولد راهیابی به مسترالمپیا را راحت‌تر از قبل می‌داند. او می‌گوید با وجود گسترش بدنسازی نسبت به گذشته، او فکر می‌کند که نهایتا ۱۵ تا ۲۰ ورزشکار نخبه از سراسر جهان باید برای رسیدن به "ساندو" روی استیج المپیا تلاش کنند.

منبع: ورزش سه

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv