bato-adv

معمای تست هوش؛ آیا می‌توانید در عرض ۱۵ ثانیه اشتباهات میز صبحانه را تشخیص دهید؟

معمای تست هوش؛ یک ذهن فعال می‌تواند این معما را در عرض ۱۵ ثانیه حل کند.
کد خبر: ۱۱۷۱۲۶
بازدید : ۱۴۷۶
۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۱

فرادید| در این معما، سعی کنید اشتباهات پنهان شده در تصویر میز صبحانه را پیدا کنید. آیا می‌توانید اشتباهات را در ۱۵ ثانیه تشخیص دهید؟

به گزارش فرادید؛ این معمای مغزی برای کسانی است که از بازی‌های سرگرم کننده و پازل لذت می‌برند. بازی‌های فکری یک معمای ساده یا یک پازل را جالب‌تر می‌کند، زیرا این بازی‌های فکری با تفکر خلاق حل می‌شوند.

در حین حل این معما‌ها باید از ذهن خلاق استفاده کنید و مسئله را کمی متفاوت تحلیل کنید. بنابراین، ما با یک بازی فکری جالب آمده ایم که در آن باید اشتباهات پنهان شده در تصویر میز صبحانه را تشخیص دهید.

یک ذهن فعال می‌تواند این معما را در عرض ۱۵ ثانیه حل کند. لازم است قبل از پاسخ دادن به سوال به تصویر با دقت نگاه کنید:

معمای تست هوش

متوجه اشتباهات تصویر شده اید؟

.

.

.

فرصت کمی باقی است.

.

.

.

پاسخ بسیار ساده، اما در عین حال مشکل است. برای پیدا کردن اشتباهات و عبور از چالش، به عکس نگاهی دقیق بیندازید. حالا یک لحظه وقت بگذارید و سعی کنید ببینید آیا چیزی به نظر شما نادرست است یا خیر. احتمالاً بلافاصله متوجه اشتباه نخواهید شد، زیرا جزئیات کوچک‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید.

.

.

.


بیشتر دقت کنید.

.

.

.

برخی از پازل‌ها لزوماً به مهارت‌های ریاضی یا تفکر نیاز ندارند، اما آزمون ساده‌ای برای مهارت‌های بینایی شما هستند. این معما پیچیده، اما ساده است. زیرا برای حل آن به زمان و قدرت تفکر کمتری نیاز دارد.

.

.

.

وقت تمام شد.

.

.

.

 

چند اشتباه پیدا کردید؟

پاسخ معمای تست هوش

پاسخ معما

برچسب ها: معمای تصویری
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv