bato-adv

حضور همراه اول با مجموعه‌ای از دستاورد‌های هوشمندسازی در نمایشگاه کشاورزی 

«هفتمین نمایشگاه جامع کشاورزی ایران» صبح امروز دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ به مدت چهار روز با حضور سید جواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی و مشارکت همراه اول به عنوان پرچمدار هوشمندسازی در کنار شرکت‌های بزرگ و فعالان حوزه کشاورزی در محل نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد.  
کد خبر: ۱۱۷۵۶۰
بازدید : ۲۷۸۹
۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۲

اپراتور اول با هدف ارائه آخرین دستاورد‌ها و تجربیات خود در حوزه «هوشمندسازی کشاورزی» در هفتمین نمایشگاه جامع کشاورزی ایران حضور دارد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، «هفتمین نمایشگاه جامع کشاورزی ایران» صبح امروز دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ به مدت چهار روز با حضور سید جواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی و مشارکت همراه اول به عنوان پرچمدار هوشمندسازی در کنار شرکت‌های بزرگ و فعالان حوزه کشاورزی در محل نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار کرد. 

همراه اول که در این رویداد با محوریت «هوشندسازی مزارع کشور» حضور یافته، در ۳ زون تخصصی به ارائه سرویس و راهکار‌های هوشمند ارتباطی در تطابق با نیاز جامعه کشاورزان می‌پردازد که علاقه مندان می‌توانند با حضور در سالن ۶ این نمایشگاه، به بازدید از این بخش‌ها بپردازند.  

بخش‌های تخصصی «مزرعه هوشمند»، «مارکت پِلیس کشاورزی» و «کشاورزی قراردادی» که در لایه سرویس‌ها و راهکار‌های سازمانی همراه اول در این نمایشگاه حاضر شده اند هر کدام به تفکیک به ارائه «مدیریت هوشمند مزارع و اراضی کشاورزی»، «بستری برای تأمین نیازمندی کشاورزان از چندین تأمین کننده» و «مدیریت یکپارچه کشت قراردادی و ارائه تسهیلات به کشاورزان» می‌پردازند.  

همچنین در کنار راهکار‌های هوشمند همراه اول در حوزه کشاورزی، جدیدترین سرویس‌های سازمانی اپراتور اول تلفن همراه کشور نظیر آواک (POC)، محصولات و خدمات سازمانی و خودروی هوشمند نیز در این رویداد به نمایش در معرض دید بازدیدکنندگان گذاشته شده است.  

نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور با مأموریت «تحقق رویای دیجیتال» و چشم انداز تبدیل شدن به یکی از رهبران بازار ICT منطقه با ارائه خدمات و راهکار‌های هوشمند و با هدف توانمند سازی اکوسیستم دیجیتال، در این نمایشگاه حاضر شده تا ضمن توانمندسازی یکی از صنایع سنتی کشور برای ورود به دنیای نوین، آخرین دستاورد‌ها و فناوری‌های تخصصی خود را نیز به اهالی این صنعت ارائه کند.  

اپراتور اول تلفن همراه کشور معتقد است که با مهاجرت به سمت بستر‌های نوین ارتباطی و هوشمندسازی صنعت کشاورزی، می‌توان به اهداف والای افزایش کیفیت تولید و همچنین بالاترین سطح استاندارد‌های جهانی دست یافت و از این رو دستاورد‌های علمی، تجربیات و ماحصل تخصص مهندسان نخبه این کشور در حوزه هوشمندسازی را به بزرگترین نمایشگاه کشاورزی کشور آورده است.

برچسب ها: همراه اول
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv