bato-adv

برف این جاده را تا بهار ۱۴۰۲ مسدود کرد!

بارش برف در جاده سی‌سخت مرکز شهرستان دنا به پادنای استان اصفهان به بیش از دو متر رسیده است که با این شرایط امکان بازگشایی این جاده تا بهار سال آینده وجود ندارد.
کد خبر: ۱۱۷۷۶۵
بازدید : ۳۶۷۸
۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۵

فرماندار شهرستان دنا از مسدود بودن راه ارتباطی سی‌سخت به پادنای استان اصفهان تا بهار ۱۴۰۲ به دلیل بارش بیش از ۲ متر برف خبر داد.

کورش درخشان‌زاده گفت: بارش برف در جاده سی‌سخت مرکز شهرستان دنا به پادنای استان اصفهان به بیش از دو متر رسیده است که با این شرایط امکان بازگشایی این جاده تا بهار سال آینده وجود ندارد.

وی این جاده را کوهستانی، سخت‌گذر و ناایمن دانست و ادامه داد: در صورت بازگشایی در این فصل به‌دلیل کوهستانی و ناایمن بودن تردد در آن خطرناک و خطرآفرین است که با هماهنگی مسئولان هر دو استان فعلاً بازگشایی صورت نمی‌گیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان دنا ازخودگذشتگی راهداران در فصل بارش برف و باران را ستودنی دانست و افزود: روز‌های برفی و بارانی در کمترین زمان ممکن راه‌های مواصلاتی اصلی بازگشایی می‌شوند به‌گونه‌ای که تاکنون تردد در جاده‌ها با مشکل روبه‌رو نشده است.

درخشان‌زاده این را هم گفت: در روز‌هایی که بارش شدید برف داریم جاده ۱۵ روستای کوچک و بزرگ منطقه شبلیز و جلاله از توابع بخش پاتاوه مسدود می‌شود که به‌محض پایان بارش، بازگشایی می‌شوند، زیرا اولویت راهداری با راه‌های اصلی است. وی در پایان خاطرنشان کرد: کمبود نیروی انسانی و فرسودگی ماشین‌آلات از جمله مهم‌ترین مشکلات راهداری زمستانه در شهرستان دناست.

منبع: برنا

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv