bato-adv

شیخ دیاباته: می‌خواهم با پرسپولیس قهرمان شوم

شیخ دیاباته جدیدترین یاغی فوتبال ایران است. مهاجم سابق استقلال که به همراه این تیم آقای گل لیگ برتر هم شد، حالا عضوی از پرسپولیس است.
کد خبر: ۱۱۹۴۱۲
بازدید : ۱۷۵
۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۲

شیخ دیاباته مهاجم اهل مالی پرسپولیس که مثل همیشه زیاد مصدوم می‌شود، می‌گوید هدفش کمک به تیم است.

شیخ دیاباته جدیدترین یاغی فوتبال ایران است. مهاجم سابق استقلال که به همراه این تیم آقای گل لیگ برتر هم شد، حالا عضوی از پرسپولیس است.

شیخ دیاباته در تابستان برای تقویت خط حمله به پرسپولیس اضافه شد، ولی این بازیکن در اکثر بازی‌ها مصدوم بود. شیخ که چنین شرایطی را هم در استقلال و حتی الغرافه داشت و خیلی زود دچار مصدومیت می‌شد، بلافاصله بعد از عقد قراردادش با پرسپولیس مصدوم شد و بدون این‌که برای پرسپولیس بازی کند، آسیب دید.

بعد از چند هفته غیبت شیخ به ترکیب پرسپولیس برگشت و حتی موفق شد در بازی مقابل مس کرمان گل ۳ امتیازی هم بزند. با این حال تعطیلی لیگ اجازه نداد دیاباته بازی‌های بیشتری برای پرسپولیس انجام دهد.

شیخ قبل از شروع مجدد لیگ و بازی مقابل تیم سابقش، در دیدار دوستانه مقابل سپاهان دوباره مصدوم شد و ۵ دیدار پرسپولیس را در لیگ و جام حذفی از دست داد. پرسپولیس در بازی‌هایی که دیاباته و لوکادیا را نداشت، بدون مهاجم نوک تخصصی بازی می‌کرد و یحیی ترجیح داد تیمش را بدون مهاجم ارنج کند.

شیخ پرسپولیسی‌ها بعد از چند هفته غیبت برای بازی مقابل ذوب آهن دوباره به لیست پرسپولیس برگشت و در این بازی برای دقایقی به میدان رفت. بعد از پایان این بازی که با برتری پرسپولیس به پایان رسید، فرصتی دست داد تا گفت‌وگویی کوتاه با یاغی جدید فوتبال ایران انجام دهیم.

البته ما قصد داشتیم گفت‌وگوی مفصلی با شیخ انجام دهیم، ولی این بازیکن اعلام کرد خیلی به زبان انگلیسی مسلط نیست و نمی‌تواند بیشتر از این صحبت کند. تازه‌ترین حرف‌های ستاره اهل مالی پرسپولیس را در ادامه می‌خوانید.

بازی مقابل ذوب آهن چطور بود؟

در فوتبال ایران همه بازی‌ها سخت است و برای بردن باید سخت تلاش کنید. ذوب آهن تیم خوبی بود و بازی سختی مقابل این تیم داشتیم. در مجموع نمایش تیم ما بهتر بود و خوشحالم این بازی مهم را با برد پشت سر گذاشتیم. واقعیت این است که به این ۳ امتیاز نیاز داشتیم تا بتوانیم صدرنشینی خودمان را ادامه دهیم. می‌خواهم این برد را به هواداران پرسپولیس تقدیم کنم، چون همیشه و در سخت‌ترین شرایط از تیم حمایت می‌کنند.

خودت بعد از چند هفته مصدومیت دوباره به ترکیب پرسپولیس برگشتی. در این خصوص چه صحبتی داری؟

خب من در بازی دوستانه مقابل سپاهان مصدوم شدم و نتوانستم در چند بازی به تیم کمک کنم. خیلی دوست داشتم زودتر آماده حضور در بازی‌ها شوم و برای پرسپولیس بازی کنم. در این مدت به کمک کادرپزشکی تیم سخت کار کردیم تا مصدومیت من برطرف شود و خداراشکر می‌کنم که این اتفاق افتاد. در حال حاضر آماده کمک کردن به پرسپولیس هستم و مشکلی ندارم. خوشحالم که سرمربی تیم به من اعتماد کرد و توانستم برای دقایقی در بازی مقابل ذوب آهن به میدان بروم.

شیخ دیاباته: می‌خواهم با پرسپولیس قهرمان شوم/ برای گل‌زنی هواداران را خیلی منتظر نمی‌گذارم

تو در بازی با مس کرمان یک گل ۳ امتیازی زدی. هواداران پرسپولیس برای گل‌زنی دوباره تو تا چه زمانی باید صبر کنند؟

نمی‌گذارم خیلی منتظر بمانند. می‌خواهم خیلی زود برای پرسپولیس گل‌زنی کنم و قطعا این کار را انجام خواهم داد. هواداران پرسپولیس در این مدت خیلی به من لطف داشتند و به من عشق دادند. دوست دارم با گل‌هایم آن‌ها را خوشحال کنم.

ادامه فصل را برای پرسپولیس چطور می‌بینی؟

من فکر می‌کنم تیم بسیار خوبی داریم. هم بازیکنان پرسپولیس عالی هستند و هم کادرفنی ما کار خودشان را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند. موقعیت خوبی در جدول داریم و می‌خواهیم همین‌طور با قدرت به کارمان ادامه دهیم. ما حتی یک قدم هم به عقب برنمی‌داریم و باید رو به جلو حرکت کنیم. پرسپولیس تیم قدرتمندی است و فکر می‌کنم مدعی اصلی قهرمانی در این فصل به حساب می‌آید. از این‌که عضوی از این تیم هستم خیلی خوشحالم و می‌خواهم در پایان فصل با پرسپولیس قهرمان شوم.

منبع: خبر ورزشی

برچسب ها: شیخ دیاباته
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv