bato-adv
تهدید رونالدو: من را به بایرن یا چلسی ببر وگرنه اخراجی!

افشای ماجرای قطع همکاری رونالدو با ایجنت معروفش!

کریستیانو پس از ترک منچستریونایتد می‌خواست در اروپا ادامه دهد، اما ژرژ مندس نتوانست هیچ یک از آن‌ها را متقاعد کند، و در نهایت این جدایی بین این دو اتفاق افتاد، آن هم با این جمله عجیب مندز خطاب به کریستیانو: "تو دیوانه ای"
کد خبر: ۱۱۹۷۵۸
بازدید : ۲۶۶
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۰

«در رئال مادرید بمان، از تو محافظت می‌شود. اگر این تیم را ترک کنی، اوضاع بدتر خواهد شد.»

این‌ها صحبت‌های ژرژ مندس به کریستیانو رونالدو قبل از ترک سانتیاگو برنابئو بود. اورفئو سوارز، روزنامه‌نگار معروف ال‌موندو، در جدیدترین اظهار نظر خود فاش کرد که چگونه CR۷ و مدیر برنامه مشهور پرتغالی پس از ناکامی در انتقال او به یک تیم درجه یک در بازار زمستانی قطع همکاری کردند.

«یا من را به بایرن یا چلسی می‌بری یا جدا می‌شویم.»

سوارز تاکید می‌کند که این حرف رونالدو خطاب به ایجنتش بود. کریستیانو پس از ترک منچستریونایتد می‌خواست در اروپا ادامه دهد، اما ژرژ مندس نتوانست هیچ یک از آن‌ها را متقاعد کند، و در نهایت این جدایی بین این دو اتفاق افتاد، آن هم با این جمله عجیب مندز خطاب به کریستیانو: "تو دیوانه ای"

گفتنی است جدایی رونالدو از رئال مادرید پس از تمدید نکردن قراردادش با این تیم، باعث افول این مهاجم شد. ژرژ مندس سعی کرد از جدایی او جلوگیری کند، اما کریستیانو مدیر برنامه‌های به نام خود را نادیده گرفت. بعد از ناکامی در انتقال به یک باشگاه بزرگ اروپایی کریستیانو به گفته‌های خود وفادار ماند و رابطه حرفه‌ای خود را با مندس را پایان داد.

به گفته همین منبع، بازیکن و ایجنت در آن زمان بهترین روابط را نداشتند، بیشتر به دلیل تصمیمات حرفه‌ای که رونالدو گرفت و مندس با آن‌ها موافق نبود، مانند ترک رئال مادرید و رفتن به یوونتوس. مندس نفوذ خود را از دست داده بود. ال موندو می‌نویسد، کریستیانو فقط به آنچه که می‌خواهد بشنود گوش می‌دهد و حالا این کلمات را فقط تعامل با شریک زندگی خود، جورجینا رودریگز، می‌شنود.

به این ترتیب مندس دیگر در مذاکره با سعودی‌ها و النصر، باشگاهی که رونالدو در اوایل سال ۲۰۲۳ به آن منتقل شد، حضور نداشت و این وظیفه به ریکاردو رگوفه، 'مدیر شخصی این بازیکن' سپرده شد.

منبع: ورزش سه

برچسب ها: ایجنت رونالدو
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv