bato-adv

(ویدئو) فیل عصبانی درخت را شکست و بچه اسب‌های آبی را ترساند

سه بچه اسب آبی پس از خروج از آب و نزدیک شدن به یک فیل غول پیکر با واکنش تند این حیوان روبرو شده و پا به فرار گذاشتند.
کد خبر: ۱۱۹۷۸۷
بازدید : ۱۶۱۴۸
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۵

فرادید| این اسب آبی‌ها به زودی متوجه شدند که این فیل علاقه‌ای به نزدیک شدن آن‌ها به خود ندارد. این فیلم توسط ایوان مالسبری در رودخانه امفولوزی در آفریقای جنوبی گرفته شده است.

به گزارش فرادید؛ ایوان گفت: ما بخشی از یک گروه تور سازماندهی شده بودیم که یک سفر دریایی در رودخانه ترتیب داده بودیم. چندین قایق دیگر روی رودخانه وجود داشت که قبل از این مشاهده چیز غیرعادی نبود، فقط بسیاری از گروه‌های اسب آبی در کنار رودخانه چرا می‌کردند.

به گفته راننده قایق و مدیر تور، دیدن فیل‌ها در امتداد رودخانه به عنوان بخشی از این سفر دریایی بسیار غیرعادی بود. در آن زمان بود که ما یک فیل را در نزدیکی لبه آب دیدیم. فیل برای مدتی تنها بود قبل از اینکه سه اسب آبی ظاهر شوند و این زمانی بود که درام یک درجه بالا گرفت. اسب آبی‌های گرسنه با فیل همخوانی نداشتند، اما خوشبختانه هیچکس جز درخت صدمه ندید.

ظاهراً این اتفاق حتی برای مدیر تور نیز نادر بود، این غیرعادی‌ترین چیزی بود که در سفر ۱۴ روزه ما به آفریقای جنوبی مشاهده شد. مدیر تور گفت که اسب آبی‌ها جوان‌تر هستند و در حال یادگیری نحوه تعامل با فیل‌ها هستند و فیل‌ها فقط سعی می‌کنند از رودخانه عبور کنند.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv