فال روزانه و طالع‌بینی امروز سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱؛ به قلب‌تان اتکا کنید!

فال روزانه و طالع‌بینی؛ امروز حس شقفت در شما بیشتر خواهد شد و ترغیب می‌شوید دیگران را بدون قضاوت کردن آشتی دهید یا بدون غرور در پی شفای فردی خودتان باشید.
کد خبر: ۱۲۰۵۵۷
بازدید : ۸۲۱۵
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۱

فرادید| امروز ماه در برج جوزا است؛ به این معنا که از شما می‌خواهد از مغزتان برای گرفتن تصمیمات عاقلانه به جای تصمیمات احساسی استفاده کنید. ماه جوزا حل مسائل را دوست دارد، حتی برای هر مشکلی دو راه‌حل ارائه می‌کند.

شما نیز تحت تاثیر جوزا، بشدت کنکجکاو می‌شوید و دوست دارید به درک عمیق‌تری از مسائل برسید، اما برای رسیدن به این خواسته باید موانع زیادی را از سر راه بردارید و قبل از رسیدن به شفافیتی که به آن نیاز دارید باید موقعیت‌های زیادی را بسنجید.

امروز شفا بسوی شما می‌شتابد. متانت و جذابیت در قلب و مغز شما متعادل خواهند شد. حس شقفت در شما بیشتر خواهد شد و ترغیب می‌شوید دیگران را بدون قضاوت کردن آشتی دهید یا بدون غرور در پی شفای فردی خودتان باشید. به قلب‌تان اتکا کنید و از نشخوار فکری اجتناب کنید و انتظارات غیرمنطقی نداشته باشید.

امروز عشق را بیش از حد جدی نمی‌گیرید. نسبت به زندگی احساسی‌تان، حس راحتی و اعتماد به نفس دارید. اگر مجرد هستید، بدانید که با داشتن نگرش مثبت، ملاقات‌های عاشقانه موجب سرگرمی شما خواهند شد. برای ملحق شدن به جامعه و جلب دیگران انگیزه پیدا خواهید کرد.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه